کوبی برایانت

«ایوان ریچل وود» ستاره‌ی سریال «وست‌ورلد» (Westworld) ژانویه سال گذشته به فاصله‌ی چند ساعت پس از درگذشت «کوبی برایانت» با ارسال یک توییت نوشت: «اتفاقی که افتاده تراژیک است. برای خانواده‌ی کوبی قلبم شکست. او یک قهرمان ورزشی بود و نیز یک متجاوز جنسی. این حقایق می‌توانند در کنار هم وجود داشته باشند.»

«ونسا برایانت» همسر کوبی یک سال پس از ارسال آن توییت‌ها در صفحه‌ی اینستاگرامش واکنش نشان داده و اظهارات وود را «آزاردهنده» و «شرم‌آور» خوانده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30 نما،همسر بسکتبالیست آمریکایی می‌نویسد: «توییت‌های دروغ، افتراآمیز و بی‌احساس شما در تاریخ ۱/۲۶/۲۰۲۰ در کمترین حالت شرم‌آور و آزاردهنده است. به دلیل چنین رفتارهایی است که مردان سیاه‌پوست بیگناه برای جرمی که مرتکب نشده‌اند به زندان می‌افتند. اتهام یک فرد را گناهکار نمی‌کند.» او اضافه کرده است: «شما از حقایق پرونده آگاهی ندارید.»

«ونسا برایانت» همین پیام را برای «ابیگیل دیزنی» تهیه‌کننده‌ی سینما ارسال کرده که نوشته بود: «این مرد یک متجاوز است. با این [حقیقت] کنار بیا.»

«کوبی برایانت» در سال ۲۰۰۳ به آزار جنسی یک کارمند هتل ۱۹ ساله در کلورادو متهم شده بود. پس از آنکه آن فرد از شهادت دادن امتناع کرد، دادستان‌ها اتهامات را برطرف کرد. این زن در سال ۲۰۰۵ نیز از لس‌آنجلس لیکرز شکایت کرد و با این باشگاه به مصالحه رسید.

توییت وود سال گذشته واکنش تند هواداران «کوبی برایانت» را در پی داشت. وود در هفته‌های اخیر علیه نامزد سابقش «مرلین منسون» اتهامات بدرفتاری مطرح کرده بود. منسون و نمایندگانش تمامی این اتهامات را رد کرده‌اند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

به فاصله چند ساعت از دریافت اسکار اتفاق افتاد / کوبی برایانت متهم به آزار جنسی شد!