جان ویک 4 دانی ین

«دانی ین» به قسمت چهارم فیلم‌های اکشن «جان ویک» (John Wick 4) پیوست. این فیلم دنباله‌ای است برای «جان ویک: بخش ۳ – پارابلوم» (John Wick: Chapter 3 — Parabellum) و ین در آن نقش یکی از دوستان قدیمی «جان ویک» با بازی «کیانو ریوز» را ایفا می‌کند. «ددلاین» گزارش داده است که این شخصیت «سابقه‌ای یکسان و دشمنانی یکسان» با «جان ویک» خواهد داشت.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «چاد استاهلسکی» برای کارگردانی «جان ویک ۴» بازخواهد گشت. او قسمت اول فیلم را با همکاری «دیوید لیچ» ساخت اما در دو دنباله بعدی به تنهایی بر روی صندلی کارگردانی نشسته است. نگارش فیلمنامه این قسمت به «شی هتن» و «مایکل فینچ» سپرده شده و «اریکا لی» به همراه ریوز و استاهلسکی از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود. تولید این پروژه از تابستان امسال در فرانسه، آلمان و ژاپن آغاز خواهد شد و بنا بر گزارش‌های غیررسمی بخش‌هایی از داستان در برلین و پاریس روی می‌دهد. پیش‌تر قرار بود قسمت پنجم «جان ویک» نیز همزمان با قسمت چهارم فیلمبرداری شود اما برنامه‌های سازندگان تغییر پیدا کرد.

استاهلسکی با انتشار بیانیه‌ای در مورد اضافه شدن ین می‌گوید: «بسیار خوشحالیم که که دانی ین به این چندگانه ملحق شده. مشتاقم که با او در این نقش جدید و هیجان‌انگیز همکاری کنم.»

هفته گذشته گزارش شد که «رینا ساوایاما» خواننده و مدل بریتانیایی-ژاپنی به «جان ویک ۴» پیوسته و اولین نقش سینمایی خود را تجربه می‌کند. دیگر بازیگران فیلم معرفی نشده‌اند.

«جان ویک ۴» در حال حاضر قرار است ۲۷ می ۲۰۲۲ اکران شود.

 

مطالب پیشنهادی: