zendaya444 jpg 75

«زندیا» و «تیموتی شالامی» ستارگان نقش‌های اصلی فیلم «تل‌ماسه» (Dune 2021) به زودی در سالن‌های سینما و همزمان شبکه اچ‌بی‌او مکس دیده خواهند شد. این دو اخیراً در مراسم افتتاحیه این فیلم علمی-تخیلی به کارگردانی «دنی ویلنوو» در ونیز و پاریس حضور پیدا کرده‌اند. «زندیا» به تازگی در مصاحبه ای با مجله «ووگ» انجام داده است.

«زندیا» در بخشی از مصاحبه از جاه‌طلبی‌های خود در هالیوود می‌گوید: «اگر یک روز فیلمساز شدم، می‌دانم که نقش اول فیلم‌هایم همیشه زنان سیاه‌پوست خواهند بود. باید عجله کنم و بفهمم چگونه باید یک کارگردان لعنتی بشوم. هر روز تلاش می‌کنم و یاد می‌گیرم. کارهای زیادی هست که می‌خواهم انجام دهم.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «دنی ویلنوو» در همین مصاحبه راجع به «زندیا» اضافه می‌کند: «مشخصاً از ظرافت‌ها و مهارت‌های بازیگری او، ذکاوت، بردباری مطبوعش و سخاوتمندی بی‌مانندش شگفت‌زده شدم. یکی از حرفه‌ای‌ترین بازیگرانی است که با آن‌ها همکاری کرده‌ام.»

«تیموتی شلمی» در «تل‌ماسه» نقش «پل اتریدیز» را بازی می‌کند که خاندانش مالک سیاره کویری و خطرناک «آراکیس» است. این سیاره دارای ارزشمند‌ترین منبع دنیاست، دارویی به نام «چاشنی» که عمر انسان را دراز می‌کند و توانایی‌های فرا-بشری به او می‌دهد. خاندان اتریدیز با مالکیت این سیاره به دشمن امپراطوری «هارکونن» و بومیان سیاره تبدیل شده‌اند. دیگر بازیگران نقش‌های مکمل «زندیا»، «اسکار آیزک»، «ربکا فرگوسن»، «جاش برولین»، «جیسون موموآ»، «شارلوت رمپلینگ»، «دیو باتیستا»، ‌و «خاویر باردم» خواهند بود.

برادران وارنر در ماه ژوئن اعلام کرد که تاریخ اکران این فیلم در ایالات متحده و کانادا به جای ۱ اکتبر به ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰) موکول خواهد شد. این فیلم در چین توسط استودیوی لجندری روی پرده می‌رود و همزمان از شبکه اچ‌بی‌او مکس نیز پخش خواهد شد.