نیکی میناژ

 وزارت بهداشت ترینیداد و توباگو ادعاهای نیکی میناژ در مورد اینکه دوست پسر عمویش پس از تزریق واکسن کرونا، توانایی جنسی خود را از دست داده را تکذیب کرد. وزارت بهداشت کشور محل تولد میناژ مدعی شده تاکنون هیچ بیماری گزارشی در مورد این اثر جانبی واکسن کرونا را گزارش نداده است. نیکی میناژ با بیش از ۲۲ میلیون دنبال کننده، در یک پیام توییتری در این باره نوشته بود: «پسرعمویم در ترینیداد واکسن کرونا را تزریق نمی کند زیرا دوستش این واکسن را زده و توانایی جنسی اش را از دست داده است. بیضه هایش متورم شده اند. دوست او تنها چند هفته با ازدواجش فاصله داشت و اکنون نامزد او، عروسی را لغو کرده است. پس برای این موضوع دعا کنید، اطمینان حاصل کنید که با تصمیمتان راحت هستید و از فشارها نترسید».

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، ترنس دیالسینگ، وزیر بهداشت ترینیداد و توباگو در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه گذشته گفت: «تا به این لحظه که اینجا هستیم، هیچ گزارشی در مورد اثرات جانبی یا اتفاق ناخوشایند تورم بیضه در ترینیداد گزارش نشده … و تا جایی که می دانیم در سطح کل جهان نیز چنین موضوعی گزارش نشده است». دیالسینگ نارضایتی خود را از وقت و هزینه ای که وزارت بهداشت این کشور برای بررسی ادعای نیکی میناژ صرف کرده، اعلام نموده و گفته است که وزارت بهداشت «تمامی این ادعاها را جدی می گیرد». توییت جنجالی نیکی میناژ در مورد عوارض تزریق واکسن کرونا در روز دوشنبه گذشته، با واکنش های زیادی همراه شده بود. میناژ در توییت دیگری قبل از این مدعی شده بود که به دلیل اجباری بودن تزریق واکسن کرونا، در مراسم مت گالای سال جاری شرکت نکرده است: «اگر واکسن بزنم برای مت [گالا] نیست. این کار زمانی انجام خواهد شد که حس کنم به اندازه کافی تحقیق کرده ام. الان در حال کار روی این مسئله هستم. در این حین عزیزان من مواظب خودتان باشید. ماسک های دو دسته ای بزنید که به خوبی روی صورت و سرتان محکم می شود نه آن ماسک های شل و ول را».

S4444e223323

بعد از این توییت اما میناژ به هواداران خود گفت که برای برگزار تورهای موسیقی باید واکسن کرونا را تزریق کند. دکتر آنتونی فاوچی در واکنش به اظهارات نیکی میناژ گفته است: «من او را به خاطر چیزی سرزنش نمی کنم اما او باید در مورد انتشار اطلاعاتی که در واقع هیچ پایه و اساسی ندارد تجدیدنظر کند». رسانه های ترینیداد و توباگو نیز به شدت از اظهارنظر بی اساس نیکی میناژ در مورد عوارض واکسن کرونا انتقاد کرده و آن را بی مسئولیتی دانسته اند.