جسیکا چستین اسکار آیزاک

«جسیکا چستین» و «اسکار آیزاک» در مراسم فرش قرمز «صحنه‌هایی از یک ازدواج» (Scenes From A Marriage) در ونیز آتش به پا کردند اما پیش از فیلمبرداری صحنه‌های جنسی در سریال فشار روانی زیادی متحمل شدند. چستین به‌تازگی در مصاحبه با برنامه «ویو» تنها شرطی که برای بازی در صحنه‌های جنسی تعیین کرده را فاش می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، چستین می‌گوید تنها به شرط برهنه شدن آیزاک حاضر به بازی در این صحنه‌ها شده است:‌ «به هاگای [لوی] که نویسنده و کارگردان سریال است در همان ابتدا گفتم: «مشکلی با هیچ‌یک از صحنه‌های برهنگی ندارم، اما هر بخشی از بدن من را نشان دهی، همان بخش بدن اسکار را هم باید نشان دهی. این بود که در یک صحنه دوش در قسمت دوم، هم بدن من را می‌بینید و هم بدن او را. می‌خواستم توازنی ایجاد شود.»

آیزاک در مورد این صحنه‌ها می‌گوید: «غافلگیر شدم چون فکر نمی‌کردم که اتفاق خواهد افتاد. [ویدیوهایش را] برایتان ارسال می‌کنند تا ببینید و بگویید: «بسیار خوب، مشکلی ندارند.» اما من روی یک لپ‌تاپ و در حالتی تاریک دیدمش و متوجه نشدم که آن پایین چه اتفاقاتی در حال وقوع است. غافلگیر شدم وقتی که گفتند «از روبرو کاملاً برهنه‌‌ای.» گفتم: «نیستم، منظورت چیست؟» و وقتی دیدمش مثل روز روشن روی تلویزیون بود و همه می‌توانستند ببینند.»

چستین در کنفرانس مطبوعاتی سریال در ونیز راجع به بازی در این سریال به همراه بازیگری چون آیزاک که دوستی صمیمانه‌ای با او دارد گفته بود: «سخت بود که به خانه بروی و کار را در فراموش کنی. بخشی از وجودم را فراگرفته بود.» او اضافه می‌کند: «به شوخی می‌گفتیم که [دوستی] هم یک موهبت است و هم یک مصیبت. موهبت است چون اعتمادی بلادرنگ شکل می‌گیرد. نیازی نیست نگران توهین باشید. می‌توانید به‌شدت صریح باشید. مشکل این بود که در پاره‌ای از مواقع ذهن یکدیگر را می‌خواندیم.»

مینی‌سریال «صحنه‌هایی از یک ازدواج» ۱۲ سپتامبر از شبکه اچ‌بی‌او پخش شد.