کریستین بیل

در حالی که هواداران دنیای دی‌سی مشتاقانه انتظار فیلم «بتمن» (The Batman) به کارگردانی «مت ریوز» و بازی «رابرت پتینسون» را می‌کشند، «کریستین بیل» بر اساس یک نظرسنجی جدید به عنوان بهترین «بتمن» تاریخ شناخته شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «گیم‌اسپات» به‌تازگی این پرسش ساده را مطرح کرده است: «بهترین بتمن لایو-اکشن تاریخ کیست؟» بازیگرانی چون «آدام وست»، «بن افلک» و «مایکل کیتون» دیگر رقبای بیل در این نظرسنجی بودند. پس از یک هفته نتایج نظرسنجی منتشر شد و بیل به عنوان بهترین «بتمن» تاریخ لقب گرفت. بیل ۶۶ درصد از بیش از ۲۹۲ هزار رأی را به خود اختصاص داد.

 game spot christian bal024

این در حالی بود که در نظرسنجی اولیه «گیم‌اسپات» افلک با ۴۳.۱ درصد بالاتر از بیل قرار گرفته بود. به همین علت برخی از کاربران توییتر نتایج نظرسنجی را زیر سؤال برده و ابراز نارضایتی کرده‌اند.

بیل اولین بار در فیلم «بتمن آغاز می‌کند» (Batman Begins) نقش «بروس وین/بتمن» را برای نولان بازی کرد و به اعتقاد بسیاری ژانر ابرقهرمانی با این فیلم بود که متحول شد. او سپس در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ در دنباله‌های «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight) و «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» (The Dark Knight Rises) دوباره به این نقش بازگشت.

بیل سال گذشته نیز بر اساس نظرسنجی «ریدیوتایمز» بالاتر از بازیگران دیگر «بتمن» در رتبه اول قرار گرفته بود.