ازرا میلرز

«ازرا میلر» بازیگر نقش «فلش» (The Flash) در فیلم‌های دی‌سی و برادران وارنر برای دومین بار در هاوایی بازداشت شده است. پلیس هاوایی می‌گوید میلر حدود ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه این هفته پس از مقاومت در ترک منزل یکی از آشنایانش «خشمگین» شده و یک صندلی به طرف یک زن پرتاب کرده است. پیشانی این زن ۲۶ ساله نزدیک به نیم اینچ شکافته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، میلر ماه گذشته در یک بار برای چند نفر مزاحمت ایجاد کرده و بازداشت شده است. چند هفته قبل گزارش شد که میلر پس از درگیری با یک زوج در بار، به اتاق خوابشان وارد شده و تهدید کرده که آن‌ها را می‌سوزاند. در آن زمان ادعا شد که میلر ۲۹ ساله با افرادی که در بار سرگرم لذت بردن از کارائوکه بوده‌اند وارد درگیری شده است: «میلر شروع می‌کند به فریاد زدن الفاظ رکیک و در مقطعی میکروفن را از یک زن بیست و سه ساله در حال خواندن کارائوکه گرفته و سپس به مردی سی و دو ساله که در حال بازی دارت بوده حمله‌ور شده است.»

«رولینگ استون» گزارش داده است که پس از این حواشی منفی، برادران وارنر برادران وارنر جلسه‌ای اضطراری در مورد آینده میلر در دنیای دی‌سی برگزار کرده است. یکی از منابع این نشریه می‌گوید میلر در حین فیلمبرداری «فلش»، اغلب «فروپاشی روانی» را نشان داده و نتوانسته به اعصابش مسلط باشد اما مرتکب عمل خشونت‌آمیزی نشده است.