تد کروز میکی موس دیزنی

حواشی قانون «نگویید گی» ایالت فلوریدا که بحث پیرامون هویت و گرایش جنسی را در مدارس ابتدایی ممنوع می‌کند همچنان ادامه دارد. «تد کروز» یکی از سناتورهای محافظه‌کار آمریکا است که مخالفین این قانون اساساً می‌خواهند تصاویر زننده را به کودکان نشان دهند.

کروز در پادکست «قضاوت با تد کروز» (Verdict With Ted Cruz) می‌گوید: «به نظر من آدم‌های گمراهی وجود دارند که سعی دارند دیزنی را وارد عمل کنند، و می‌گویند حالا در هر قسمت از برنامه‌هایش، می‌دانید، میکی و پلوتو به یکدیگر تمایل جنسی نشان دهند. واقعاً؟ دست بردارید دوستان، این‌ها بچه‌اند، و اگر خودتان به دنبال چنین چیزهایی هستید شبکه سینه‌مکس را بگیرید. چرا باید – ببینید، من یک پدرم. قبلاً می‌شد بچه‌ها را پای شبکه دیزنی نشاند و گفت بسیار خوب، خطری ندارد.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، این سناتور اوایل فوریه سال گذشته با تمسخر هالیوود مواجه شد وقتی که گفت چپ‌گرایان با سریال «واچمن» (Watchmen) و فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» (Avengers: Endgame) نشان می‌دهند که «مردم یک بیماری‌اند.»

کروز در این پادکست به می‌گوید: «باید بگویم که «انتقام‌جویان: آخر بازی» به ذهن می‌آید… آیا دقت کرده‌اید که در بسیاری از فیلم‌ها محافظین محیط زیست شخصیت‌های منفی‌اند؟ چه تانوس باشد چه سریال «واچمن»… نگاه چپ این است که مردم یک بیماری‌اند. آن‌ها مانند «توماس مالتوس» معتقدند که انسان‌های بیش از حد زیادی در دنیا وجود دارند، مردم زیان‌آورند و همه‌چیز در شرایط بهتری می‌بود اگر انسان‌های کمتری وجود می‌داشت. تانوس می‌خواست با یک بشکن پنجاه درصد اشکال مختلف حیات را از عالم حذف کند.»

«لایلا بایاک» نویسنده و تهیه‌کننده سریال «واچمن» شبکه‌ی HBO در واکنش به اظهارات کروز می‌گوید: «سلام آقای کروز. نویسنده و تهیه‌کننده «واچمن» هستم. در مورد چه مزخرفی حرف می‌زنی؟»