365 Days: This Day

دنباله فیلم «۳۶۵ روز» از «راتن تومیتوز» امتیاز ۰ درصد دریافت کرده است.

منتقدین از دنباله «۳۶۵ روز: امروز» (365 Days: This Day) روی برتافتند. قسمت دوم این فیلم لهستانی همچون قسمت اول از «راتن تومیتوز» امتیاز ۰ درصد منتقدین دریافت کرده بود. برای قسمت اول امتیاز ۲۹ درصد مخاطبین ثبت شده بود در حالی که «امروز» از این وبسایت امتیاز ۱۹ درصد مخاطبین گرفته است. امتیاز «آی‌ام‌دی‌بی» این فیلم نیز در حال حاضر ۲.۶ از ۱۰ است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، داستان بحث‌برانگیز و صحنه‌های جنسی جنجالی، موجب شد تا «۳۶۵ روز» در نت‌فلیکس پربیننده شود. این فیلم به کارگردانی «باربارا بیالوواس» و «توماش ماندس» دو سال قبل منتشر و پس از دو روز به پربیننده‌ترین فیلم نت‌فلیکس تبدیل شد. «۳۶۵ روز» که از رمانی نوشته «بلانکا لیپینسکا» برگرفته شده، فوریه گذشته در لهستان اکران شد و نزدیک به ۹ میلیون دلار فروخت.

«میکله مورونه» ایتالیایی در این فیلم نقش «ماسیمو»، یکی از اعضای یک خانواده سیسیلی را بازی می‌کند که وقتی یک زن زیبا توجه او را جلب می‌کند، در محافظت از پدرش ناکام می‌ماند. ماسیمو این زن لهستانی را رها نمی‌کند و او را می‌رباید و زندانی می‌کند. او به «لورا» ۳۶۵ روز وقت می‌دهد تا عاشقش شود وگرنه می‌تواند به زندگی ناخوشایندش در لهستان بازگردد.

«اسکرین‌رنت» گزارش داده است که «عریان» (Naked 2017)، «آخرین روزهای جنایت آمریکایی» (The True Memoirs of an International Assassin)، «شش کله‌پوک» (The Ridiculous 6)، «خاطرات واقعی یک آدمکش بین‌المللی» (The True Memoirs of an International Assassin)، «افتر پارتی» (The After Party)، «بران» (Drive 2018) و مستند «به انیمه وارد شو» (Enter the Anime) تنها فیلم‌های دیگر نتفلیکس با امتیاز ۰ درصد «راتن تومیتوز» بوده‌اند.

«کوین جیمز» و «آدام سندلر» در مجموع سه عنوان از این فیلم‌ها را تولید کرده‌اند و هر دو با نتفلیکس قرارداد دارند. نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ قراردادی ۲۵۰ میلیون دلاری با سندلر برای تولید چهار فیلم منعقد کرد.