resident evil netflix

نتفلیکس از اولین تیزر نسخه تلویزیونی «رزیدنت ایول» (Resident Evil) رونمایی کرد. «اندرو دب» تهیه‌کننده، شورانر و نویسنده این مجموعه خواهد بود. این سریال هشت اپیزودی که داستانی در سال ۲۰۳۶ اما در دو خط زمانی روایت می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، در خط زمانی اول، جید و بیلی وسکر خواهران چهارده ساله به شهر صنعتی راکون سیتی می‌روند و دوران نوجوانی خود را در آنجا سپری می‌کنند. اما هرچه بیشتر در این شهر می‌مانند بیشتر متوجه می‌شوند که آنگونه که به نظر می‌رسد نیست و اینکه شاید پدرشان اسرار شومی در سینه داشته باشد. اسراری که شاید دنیا را به تباهی بکشاند.

در خط زمانی دوم، که در بیش از یک دهه آینده روی می‌دهد، کمتر از پانزده میلیون انسان بر روی زمین باقی مانده‌اند و بیش از شش میلیارد هیولا – انسان‌ها و جانورانی که به تی-ویروس مبتلا شده‌اند. جید که اکنون سی ساله شده، در «دنیای جدید» برای بقا تلاش می‌کند، در حالی که خاطراتش از گذشته – در مورد خواهر و پدر و خودش – دست از سرش برنمی‌دارد.

«لنس ردیک» بازیگر «جان ویک» (John Wick)، در این سریال نقش «آلبرت وسکر» را بازی می‌کند. «آدلین رودلف»، «سینا اگودنگ»، «پوالا نونز»، «تامارا اسمارت» و «الا بالینسکا» از جمله دیگر بازیگران این مجموعه خواهند بود.

سریال «رزیدنت ایول» ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۲ از نتفلیکس پخش خواهد شد.

در یوتیوب ببینید:

در آپارات ببینید: