Zack Snyder's Justice League

اضافه شدن اسکار «محبوب هواداران» به مراسم اهدای جوایز آکادمی سال ۲۰۲۲ جنجال‌های زیادی به پا کرد و مخالفان زیادی داشت. در گزارشی که «رپ» به تازگی منتشر کرده فاش شده است که مخالفت‌ها بی‌راه نبوده و ربات‌ها و حساب‌های توییتر غیرواقعی باعث شده‌اند «لیگ عدالت زک اسنایدر» (Zack Snyder's Justice League) به عنوان محبوب‌ترین فیلم سال ۲۰۲۱ شناخته شود هرچند که تندیس اسکار به سازندگان فیلم اهدا نشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، بر اساس اطلاعاتی که در ابزار رهگیری «توییت‌بایندر» منتشر شده، هزاران رأی غیرواقعی برای دو فیلم «ارتش مردگان» (Army of the Dead) و «لیگ عدالت زک اسنایدر» با استفاده از هشتگ‌های تعیین شده به ثبت رسیده است. هجوم این توییت‌های قلابی باعث شده است که تنها در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۲۱ بیش از ۲۵ هزار رأی برای این دو فیلم ثبت شود، در حالی که میانگین آرای روزانه بین ۴ تا ۱۵ هزار است. «دیوید کرش» استاد دانشگاه مریلند می‌گوید فعالیت این حساب‌های کاربری نشان نمی‌دهد که یک انسان از آن‌ها استفاده می‌کند.

هواداران اسنایدر با کمپین‌های مجازی بسیاری که راه انداختند باعث شدند برادران وارنر برای تولید «لیگ عدالت زک اسنایدر» چراغ سبز نشان دهد. آن‌ها به هشتگ‌های دیگری خواهان بازگرداندن دنیای سینمایی این کارگردان (SnyderVerse) هستند و اصرار می‌کنند که باید فیلم جداگانه «بتمن» با بازی «بن افلک» ساخته شود.