کریس راک جانی دپ امبر هرد

«کریس راک» در یکی از استند-آپ‌هایش در لندن از «جانی دپ» در مقابل اتهامات «امبر هرد» حمایت کرد. «لد بایبل» گزارش داده است که راک در این استند-آپ از دادگاه شکایت ۵۰ میلیون دلاری دپ از همسر سابقش هرد که در ویرجینیا در حال برگزاری است می‌گوید.

راک می‌گوید: «حرف همه زنان را باور کنید، همه زنان... به جز امبر هرد... این زن چه مرگش است؟ روی تخت دپ مدفوع کرده! مشکلی ندارد اما جای درستی برای مدفوع کردن انتخاب نکرده. روی تخت دپ مدفوع کرده. میان آن‌ها چه می‌گذرد؟ عجب. و بعد از آن اتفاق با هم رابطه داشته‌اند. باید و.. شگفت‌انگیزی باشد... با چند زنان هرزه زندگی کرده‌ام، اما لعنت بر شیطان.»

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، راک اضافه می‌کند: «امروز همه خودشان را قربانی می‌دانند. [اما] قربانی‌هایی واقعی در دنیا وجود دارند که باید حرفشان شنیده شود، مستحق عشق و همدردی ما هستند. اما اگر هر کسی ادعا کند که قربانی است، هیچ‌کس صدای قربانیان واقعی را نمی‌شنود.»

هرد مدتی پس از جدایی از دپ با انتشار مقاله‌ای در «واشینگتن پست» و بی‌آنکه نامی از همسر سابقش ببر خودش را «قربانی خشونت خانگی» نامیده بود. دپ ادعا می‌کند که هرد با انتشار این مقاله به اعتبار او در هالیوود لطمه زده و باعث اخراجش از «دزدان دریایی کارائیب» شده در حالی که هرد مرتکب‌شونده خشونت خانگی بوده است.

دادگاه شکایت دپ از هرد در ویرجینیا از دوشنبه این هفته ادامه پیدا می‌کند و دپ ممکن است بار دیگر در جایگاه شهود قرار بگیرد.