خانه لوکس و لاکچری ویل اسمیت

ویل اسمیت یک سوپراستار جهانی است که در بیش از ۴۰ فیلم نقش آفرینی کرده و خاطره ساز شده است. مردی با این حجم از مشغولیت به ندرت در خانه است و بهترین راه برای منعطف بودن اما همچنان برخورداری از محیطی مجلل این است که خانه متحرک خود را سفارش دهید.

خانه لوکس و لاکچری ویل اسمیت

این همان کاری است که ویل اسمیت انجام داد و تنها یک مکان برای شخصی با ثروت ۳۰۰ میلیون پوند وجود داشت که بتواند در آن به دنبال چیزی فوق العاده خاص بگردد: املاک متحرک اندرسون.

خانه لوکس و لاکچری ویل اسمیت

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، اندرسون که متخصص ساخت سفارشی کاروان ها و تریلرهای لاکچری است، تاکنون برای سلبریتی های بیشماری ازجمله ماریا کری، وین دیزل، جیمی فاکس، سیلوستر استالونه و سیمون کاول و البته بیل کلینتون خانه متحرک ساخته است. اما با آنکه اکثر افراد مشهور این خانه های متحرک بزرگ را اجاره می‌کنند، ویل اسمیت اقدام به خرید یکی از آنها کرد.

نامش The Heat است و بنا بر گزارش ها ساخت آن ۲ میلیون پوند برای ویل اسمیت آب خورده است. با این حال ویل زمانی که از آن استفاده نمی‌کند اجاره‌اش می‌دهد.

خانه لوکس و لاکچری ویل اسمیت

The Heat دارای ۲۲ چرخ است و وزنی حدود ۴۰ تن دارد، که به این معنی است که باید توسط یک کامیون عظیم یدک کشی شود. این خانه متحرک با لمس یک دکمه به سمت بالا و بیرون باز می‌شود و یک وسیله نقلیه دوطبقه با ۳۶۵ متر مکعب فضا ایجاد می‌کند.

داخل آن یک آشپزخانه کاملا مجهز می‌بینید که سنگ روی میزش از اعلاترین گرانیت به قیمت ۱۵۰ هزار پوند ساخته شده است.

خانه لوکس و لاکچری ویل اسمیت

در طبقه بالا یک صفحه سینمای ۲.۵ متری با ۳۰ صندلی وجود دارد که مکان مناسبی برای تماشای یکی از فیلم‌هایی است که ویل اسمیت در آن بازی کرده است. اگرچه این تنها یکی از ۱۴ تلویزیون نصب‌ شده است که کل هزینه مربوط به تکنولوژی در این خانه متحرک را به رقم ۱۰۰ هزار پوند می‌رساند.

دو سالن استراحت وجود دارد که ویل از یکی از آنها به عنوان کمد لباس‌هایش استفاده می‌کند، به علاوه یک جایگاه آرایش و یک دفتر کار.

خانه لوکس و لاکچری ویل اسمیت

اما شاید شگفت انگیزتر از همه، دستشویی و حمام عریض به همراه سونا باشد که شیشه دور آن با لمس یک دکمه مات می‌شود. طبق گزارش‌ها ساخت حمام به تنهایی ۲۰ هزار پوند هزینه داشت.