taron egerton wolver24

«تارون اجرتون» جانشین احتمالی «هیو جکمن» در نقش «وولورین» (Wolverine) خواهد بود. جکمن در طول نزدیک به دو دهه در این نقش ظاهر شد و با فیلم «لوگان» (Logan) با آن وداع کرد. در حالی که «مردان-ایکس» (X-Men) به تدریج وارد «دنیای سینمایی مارول» (MCU) می‌شوند، به نظر می‌رسد که مارول جستجو برای یافتن بازیگر تازه‌ای برای «وولورین» را آغاز کرده باشد.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، «تارون اجرتونن بازیگر فیلم «راکتمن» (Rocketman) در مصاحبه با «نیویورک تایمز» تأیید کرده است که با «کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول ملاقات کرده تا نقشی، احتمالاً «وولورین» را در «دنیای سینمایی مارول» بازی کند.

اجرتون می‌گوید: «فکر نمی‌کنم گفتنش اشتباه باشد. هم هیجان‌زده خواهم شد و هم نگران، چون هیو به شکلی با این نقش گره خورده که به گمان من بازی یک نفر دیگر در این نقش بسیار دشوار خواهد بود... اما امیدوارم که اگر بحثش مطرح شد، فرصتی به من بدهند.»

اجرتون که از مدت‌ها قبل یکی از گزینه‌های احتمالی جانشینی با جکمن دانسته می‌شد، به زودی در مینی‌سریال «پرنده سیاه» (Black Bird) دیده خواهد شد. ، «پل والتر هاوزر»، «گرگ کینر»، «سپیده معافی» و «ری لیوتا» از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی خواهند بود. داستان سریال از کتاب خاطرات «رفاقت با شیطان» (In With the Devil) نوشته «جیمز کین» و «هیلل لوین» اقتباس شده آخرین پروژه تلویزیونی لیوتا است که ۲۶ مه در سن ۶۷ سالگی از دنیا رفت.

«پرنده سیاه» ۸ ژوئیه از اپل تی‌وی+ پخش خواهد شد.