ezra miller vermont 1331

فیلم «دالیلند» (Dalíland) به کارگردانی «ماری هارون» فیلم اختتامیه چهل و هفتمین دوره جشنواره تورنتو خواهد بود. این جشنواره اولین تصویر رسمی از فیلم با بازی «بن کینگزلی» در نقش «سالواتور دالی» سالخورده و «ازرا میلر» در نقش دالی جوان را رونمایی کرده اما «ددلاین» گزارش داده است که تورنتو نام میلر در فهرست بازیگران ذکر نکرده است.

پیش‌تر به شکل عمومی اعلام شده بود که میلر یکی از بازیگران فیلم است. بازیگر «فلش» (The Flash) که با اتهامات مختلفی روبرو است این هفته در ایالت ورمانت به سرقت متهم شد. هفته گذشته گزارش شد که میلر با اسلحه و جلیقه ضد گلوله رفت و آمد می‌کند.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، هارون پیش‌تر گفته بود: «با نگاهی به دالی در دهه ۱۹۷۰ شروع می‌کنیم، دالی پابه‌سن‌گذاشته‌تر، و فلش‌بک‌هایی به دالی جوان‌تر که مانند یک فیلم قدیمی رندر شده‌اند. آن فرمت من را واقعاً هیجان‌زده کرد. ازرا میان فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» (Fantastic Beasts) و «فلش» سه روز وقت داشت و اصرار داشت که بیاید و در فیلم ما بازی کند.»

«دالیلند» سال‌های آخر رابطه عجیب دالی و همسرش گالا را در نیویورک و اسپانیای سال ۱۹۷۳ روایت می‌کند. داستان از زاویه دید جیمز بازگو خواهد شد، منشی جوانی که در عرصه هنر جویای نام است و به دالی برای برگزاری نمایشگاه کمک می‌کند.

دیگر بازیگران فیلم «باربارا سوکووا»، «رابرت گریوز»، «الکساندر بیر»، «آندریا پژیک»، «مارک مک‌کنا»، و «سوکی واترهوس» خواهند بود.

جشنواره تورنتو امسال از ۸ تا ۱۸ سپتامبر برگزار خواهد شد.