جانی دپ امبر هرد

«امبر هرد» با تیم حقوقی جدیدی آماده اعتراض به رأی دادگاه افترازنی علیه همسر سابقش «جانی دپ» می‌شود. بازیگر «آکوامن» (Aquaman) در اقدامی قابل پیش‌بینی چند هفته پس از دادگاه ویرجینا به همکاری با «ایلین بردهافت» پایان می‌دهد.

هیأت منصفه پس از شش هفته برگزاری دادگاه در تاریخ ۱ ژوئیه هرد را به پرداخت ۱۰.۴ میلیون دلار به دپ و دپ را به پرداخت ۲ میلیون دلار به هرد محکوم کرده بود. هرد حالا «دیوید ال. اکسلراد» و‌«جی وارد براون» را به عنوان نمایندگان حقوقی خود برگزیده در حالی که «بن راتنبورن» به عنوان مشاور او ابقا شده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، اکسلراد و براون با ارائه مستندات به دادگاه، دوشنبه این هفته اعلام کردند که اعتراض هرد بر روی جنبه آزادی بیان و «متمم اول» تمرکز خواهد کرد. در بیانیه آن‌ها آمده است: «تردیدی نداریم که دادگاه استیناف قانون را بدون توجه به محبوبیت به درستی اعمال خواهد کرد، حکم علیه خانم هرد را لغو و اصول بنیادین آزادی بیان را مجدداً تصدیق خواهد کرد.»

این دو وکیل سابقه نمایندگی برای «نیویورک تایمز» علیه «سارا پیلین» در سال ۲۰۱۷ را دارند. در آن زمان تایمز با انتشار مقاله‌ای که به سرعت ویرایش شد، میان پیلین و یک کشتار جمعی در سال ۲۰۱۱ رابطه‌ای ترسیم کرده بود.

بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» (Pirates of the Caribbean) در سال ۲۰۱۹ از هرد به دلیل انتشار مقاله‌ای در «واشینگتن پست» شکایتی ۵۰ میلیون دلاری ثبت کرده بود. دپ ادعا کرد که همسر سابقش با قربانی خشونت خانگی خواندن خودش به اعتبار او در هالیوود لطمه زده و باعث اخراجش از «دزدان دریایی کارائیب ۵» شده است. هرد در مقابل یک شکایت متقابل ۱۰۰ میلیون دلاری علیه دپ ثبت کرده بود.

۲ آگست از «هالپرز بوک» در تل آویو دیدن کرده و کتاب «مجانین کتاب» (The Bibliomaniacs) را خریداری کرده است. دپ از سوی دیگر فیلم «مودیلیانی» (Modigliani) را با همکاری «ال پاچینو» و تهیه‌کننده‌ای ایرانی تبار کارگردانی خواهد کرد