Mad.Men.051712«جان هام» ستاره 41 ساله سریال درام و پربیننده شبکه AMC یعنی «مد من» (Mad Men)، برای بازی در نقش یک دلال ورزشی به فیلم «بازوی میلیون دلاری» (Million Dollar Arm) می پیوندد.

به نوشته ددلاین، این فیلم بر اساس یک داستان واقعی ست، درباره چگونگی کشف دو بازیکن بیسبال توسط دلال ورزشی «جی.بی. برن اشتاین» (J.B. Bernstein) .
یک شب برن اشتاین از تلویزیون یک مسابقه کریکت می بیند و متوجه می شود که چقدر حرکت پرتاب توپ در این بازی شبیه بیسبال است. پس عازم هند می شود و برنامه تلویزیونی «بازوی میلیون دلاری» را می سازد. برنامه ای که در آن دقیق ترین و سریعترین پرتاب کننده توپ یک میلیون دلار به جیب می زند.او دو فینالیست 19 ساله این رقابت را با خود با ایالات متحده باز می گرداند، امّا هیچیک از باشگاه های حرفه ای بیسبال حاضر به بستن قرارداد با آنان نمی شوند و آنها مجبورند از لیگ های پایین تر کار خود را آغاز کنند.
برن اشتاین باید به این جوانان چشم و گوش بسته، فرهنگ زندگی در امریکا و صحبت به زبان انگلیسی را در کنار قوانین بازی بیسبال به آنان تعلیم دهد.تلاش و کوشش آنها زمانی به ثمر می نشیند که تیم «پیتسبورگ پایرتز» با این دو جوان بعنوان اولین بازیکنان هندی شاغل در یک تیم حرفه ای بیسبال قرارداد می بندد.
«توماس مک کارتی» (Win Win) فیلمنامه این فیلم را نوشته و قرار است فیلمبرداری آن پاییز امسال آغاز شود.
هام که در کانامه خود فیلم هایی چون «شهر» «ساقدوش ها» را می بیند، اخیراً در فیلم «رفیق بچه دار» (Friends with Kids) به ایفای نقش پرداخته است.

ذره بین : کلا این آمریکایی ها در حال پرداخت یک میلیون دلار به همه جای دنیا هستند!