4242l666664788

در نوشتار زیر تصمیم داریم تا شما را با پرفروش ترین فیلم کمدی سال و همچنین سومین فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران آشنا کنیم. یک آفر خیلی خاص و منحصر به فرد. پیشنهاد اکید داریم که تحت هیچ عنوانی این فیلم به نهایت مفرح، شاد و سرگرم کننده را از دست ندید.

قبل از هر چیز از شما می خواهیم که توجهتون رو به پیشینه و زمینه شکل گیری (تاریخچه) این فیلم ایرانی جلب کنید: اوایل برج 6 سال 96 بود که فیلمبرداری فیلم تگزاس 1 در برزیل کلید خورد. یک فیلمی طنز و هیجان انگیز که با چاشنی فضا و محیط خارجی و همچنین چهره های خارجی و البته ایرانی سرشناس حسابی توانست نظر مخاطبین را به خود جلب کند. تگزاس 1 از 29 فروردین ماه 1397 به روی پرده رفت و تا قبل از آذر همان سال که به شبکه نمایش خانگی آمدبا فروشی بیش از 15 میلیارد تومان به رقم قابل توجهی رسید. اگر سری اول این فیلم را ندیده اید توصیه اکید داریم که به تماشای آن نیز بپردازید: دانلود فیلم تگزاس 1

بعد از آن بود که دردی 1397 قسمت دوم این فیلم به همت ابراهیم عامریان کلید خورد. لازم به ذکر است که نویسنده و کارگردان فیلم تگزاس 2 مسعود اطیابی بود.

تگزاس 2 یک پروژه خیلی شلوغ از حیث بازیگر بود که از مهم ترین هنرپیشه های آن می توان به مهدی هاشمی، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، گابریلا پتری و آدریانو تولوز اشاره کرد. خلاصه داستان این اثر با این مضمون همراه است: هيچ وقت يه ايراني رو تهديد نكن ،علي الخصوص تو تهران!

فیلم تگزاس 2 پس از پایین کشیدن جنجالی فیلم رحمان 1400 از 29 فروردین 1398 رنگ اکران به خورد دید و در نهایت به فروش بالای 25 میلیارد تومان دست یافت.

توضیح بیش از این جایز نیست، به همین خاطر در همین لحظه شما را به دیدن این فیلم محبوب و جذاب دعوت می نماییم. قبل از آن ولی توصیه ما را جدی بگیرید: خودتان را برای 100 دقیقه سراسر از خنده و قهقهه آماده کنید:

دریافت قانونی و بامجوز این اثر از سایت کول دانلود: دانلود فیلم تگزاس 2

*لازم به ذکر است که هزینه خرید و وجه پرداختی شما در قبال این فیلم، مستقیما به حساب مالک و صاحب اثر و شرکتی که حق رایت این اثر را خریده است واریز می شود.

بر طبق گفته تهیه کننده اثر، قسمت سوم تگزاس نیز به بازار می آید: دانلود فیلم تگزاس 3