به گزارش وبسایت کول دانلود هم اکنون در تب داغ سرال های شبکه نمایش خانگی قرار داریم، سریال مانکن که به بخش های جذاب خودش رسیده و این هفته شاهد قسمت 16 آن خواهیم بود. سریال تماشایی دل هم هنوز نیامده توجه مخاطبین را به خود جلب کرده است و همگان منتظر قسمت دوم آن هستند. پس در این پست شما می توانید جزو نخستین کسانی باشید که این دو سریال را دریافت می کنند.

2220321 34214555

سریال دل را منوچهر هادی با قلم بابک کایدان ساخته است. این دو در فیلم آینه بغل نیز در مقام کارگردان و نویسنده زوج بسیار موفقی را تشکیل داده بودند. نتیجه این شد که یکی از پرفروش ترین فیلم های ایرانی را شاهد بودیم.

بهرام افشاری، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، حامد بهداد، ساره بیات، کوروش تهامی، سعید راد، لیلا زارع، علی سخنگو، مهراوه شریفی‌نیا، تینو صالحی، مهدی کوشکی، نسرین مقانلو و یکتا ناصر از بازیگران دل هستند.

در قسمت 1 سریال دل بیشتر شاهد بسط قصه و فضا سازی های اولیه ای که در هر سریالی برای آشنایی مخاطب با بافت و محیط قصه و همچنین شخصیت های آن لازم است، بودیم. از ابتدای آغاز سریال بیننده در جریان مقدمات عروسی آرش (حامد بهداد) و رستا(ساره بیات) قرار می گیرد، در حالی که خانواده آرش با این وصلت راضی نیستند، پدر آرش(بیژن امکانیان) در دلیل مخالفت خود خانواده رستا و به ویژه پدر وی را عنوان می کند و می گوید که آدم های خوبی نیستند. از سویی آرش به شدت به رستا علاقمند است ولی در عین حال خانواده خود را نیز بسیار دوس می دارد و برای همین به نزد پدر می رود و از وی می خواهد که رضایت به این ازدواج بدهد، چرا که آرش هم رستا و هم پدر را با هم می خواد. به روی مراسم ازدواج شکل می گیرد ولی در حین مراسم مشخص است که این شب آبستن اتفاقات دلهره آور و ناخوشایندی ست. با هم به تماشای قسمت دوم این سریال در سایت کول دانلود خواهیم نشست. در انتهای این پست لینک های دانلود قسمت 2 سریال دل با 4 کیفیت گوناگون درج شده است.

دریافت قانونی این اثر: دانلود قسمت دوم سریال دل

 2220321 342145552244

سریال مانکن نیازی به معرفی شاید نداشته باشد چرا که پس از گذشتن از هفته پانزدهم و اینک که قسمت 16 آن پخش می شود همه مخاطبینش را پیدا کرده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در قسمت های اخیر این سریال کاوه، همتا، بهرام و زن دوم اخگر با هم دیگر یک تیم 4نفره را تشکیل داده و به دنبال انتقام از اخگر هستند. این سریال در حساس ترین بخش های خود قرار دارد.

محمدرضا فروتن, مریلا زارعی, نازنین بیاتی, امیرحسین آرمان, حسین پاکدل, الهام پاوه نژاد, عارفه معماریان و رضا توکلی، بهشاد شریفیان، پانته ا کی قبادی، رابعه مدنی، بهزاد خلج ، بهزاد محسنی، مائده محمدی و محمد صادقی بازیگران سریال مانکن را تشکیل داده اند.

دریافت قانونی این سریال: دانلود قسمت 16 سریال مانکن

 2220321 3421455556

سریال دیگری که در دست پخش است، کرگدن نام دارد. هم اکنون 5 قسمت از آن پخش شده و قسمت ششم آن در دست توزیع قرار دارد. درست است که این سریال هنوز شاید نتوانسته باشد که آن جور که باید و شاید با مخاطب ارتباط برقرار کند ولی کاملا در سبک و سیاقی متفاوت از دو سریال دیگر قرار دارد و مخاطبین خاص خودش را می طلبد. مانکن و دل هر دو سریال های با تم عاشقانه هستند ولی کرگدن بیشتر درون مایه هیجانی، ماجراجویانه دارد.

در این سریال نیز مجید آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفا زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی جلوی دوربین کیارش اسدی زاده رفته اند.

دریافت قانونی این سریال: دانلود سریال کرگدن