در این مطلب قصد معرفی فیلم های کمدی سینمای ایران در سال ۹۸ را که تا آخر امسال عرضه می شود را معرفی کنیم. امسال فیلم های کمدی نقش زیادی در فروش گیشه ی سینمایی نداشتند و بیشتر فیلم های جدی مانند شبی که ماه کامل شد و سرخ پوست و فیلم قسم و... خوش درخشیدند و برخلاف آن  های کمدی مانند ما همه با هم هستیم و تگراس ۲ و چهار انگشت و... اگرچه فروش خوبی داشتند اما مخاطبان خود را راضی نگه نداشتند و صرفا به خاطر تبلیغ و بازیگران سرشناس پرفروش شدند.

فیلم های کمدی خوبی نیز امسال داشتیم که به همراه دانلود فیلم از زرد فیلم به معرفی آن در این مطلب می پردازیم.

زیر نظر

فیلم زیر نظر

زیر نظر فیلمی به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد شایسته و رامبد جوان که ساخته ی سال ۹۷ می باشد. از ۴ دی ۹۸ با سانسور و مشکلات فراوان اکران شد و مخالف اکران زیادی را تجربه کرد. علت این مخالفت ها تیکه های جنسی و رکیک در متن فیلمنامه است. فیلم موضوع کمدی و جالبی دارد که محسن (رضا عطاران) بدون اجازه ی همسرش دوستش امید را به منزل خود دعوت کرده تا تریاک بکشند که متوجه می شوند مبل سوراخ شده است و اتفاقات جالبی به دنبال این قضیه رخ می دهد. هم اکنون این فیلم در حال اکران است و پیش بینی میشود رکورد فروش فیلم های درحال اکران رابزند

دانلود فیلم زیر نظر

سامورایی در برلین

فیلم سامورایی در برلین

سامورایی در برلین از فیلم های کمدی پرفروش و زیبای امسال بود که به نویسندگی و کارگردانی مهدی نادری و تهیه کنندگی ابوالفضل صفاری در سال ۹۷ ساخته شد. این فیلم کمدی نیز دارای تیکه های جنسی نیز هست اما اصلا به مشکل مواجه نشده است. موضوع فیلم درباره ی سه آدم بدبخت که کارشان زنده کردن چک است و برای یک کار سند زمین مجبور می شود که به برلین برود. این فیلم در ایران و آلمان فیلمبرداری شده و هم اکنون از وبسایت رسمی زردفیلم قابل دانلود است.

دانلود فیلم سامورایی در برلین

فیلم غیر کمدی قسم

فیلم غیر کمدی قسم

قسم اگرچه کمدی نیست و کاملا جدی و درام است. اما چون همین دو فیلم کمدی در سال ۹۸ منتشر می شوندبه معرفی فیلم قسم می پردازیم. این فیلم به کارگردانی محسن تنابنده و بازی بی نظیر مهناز افشار در سال ۹۷ تولید شده است. این فیلم از ۹ مرداد ۹۸ شروع به اکران در سینما کرده و فروشی نزدیک به ۳ میلیارد تومان را در گیشه نصیب خود کرد. این فیلم که درباره ی قتل زنی به نام رضوان است و خانواده و اقوام آن به دنبال ثابت کردن قاتل بودن شوهر وی به دادگاه رفتند. این فیلم از طریق شرکت هنر اول و گلرنگ رسانه آماده دانلود در وبسایت رسمی زرد فیلم است.

سایر عوامل فیلم

مدیر تولید: حسن مصطفوی

مدیر فیلمبرداری: تورج اصلانی

طراحی و ترکیب صدا:‌حسین ابوالصدق

تدوین: خشایار موحدیان

موسیقی: یحیی سپهر شکیب

دانلود فیلم قسم