333ON 10343 

سلام رفقا امیدوارم که اوضاع و احوال زندگیتون عالی باشه!! تا حالا شده موقع دانلود فیلم جدید یا تماشای آنلاین یک فیلم از خودتون بپرسید نکنه این فیلم رو دوست نداشته باشم و یا موقع تماشا فیلم حوصله ام سر بره؟! بزارید در قدم اول بهتون بگم دیدن فیلمی که مورد علاقه شما نباشه یکی از عذاب آور ترین اتفاقات زندگی می تونه باشه! و احتمالا برای خیلی از ما این اتفاق افتاده که موقع تماشای یک فیلم خوابمون میگیره و وقتی بیدار میشیم میبینیم که فقط 10 دقیقه از فیلم رو دیدیم. در سایت پر طرفدار دانلود فیلم مووینه می تونید بهترین های هر ژانر رو با توجه به دسته بندی های مشخص شده ای که ایجاد شده به راحتی انتخاب و تماشا کنید به صورت کاملا رایگان و بدون داشتن هیچ گونه اشتراک و با ترافیک نیم بها برای همه ی افراد.

یه فیلم خووووب بهم معرفی کن دانلود کنم و امشب ببینم!!

دوستان عزیز زیادی این سوال همیشه از من(و احتمالا از دیگر فیلم بازان)  میکنن و میگن یک فیلم خوب بهم معرفی می کنی که ببینم!! اما در واقعیت این یک سوال خیلی اشتباه که نباید هیچوقت از کسی بپرسیم! اما چرااااا؟ چون هر کسی طبق علاقه مندی، خصوصیات اخلاقی که داره به یک ژانری از فیلم علاقه مند هست و لزوما اگر یک فیلم مورد علاقه یک شخص باشه دلیل نمیشه مورد علاقه افراد دیگه هم باشه و این خیلی امر طبیعی هست. اصلا تعریف ژانر چیه: دسته ای از ترکیب هنری ، موسیقی یا ادبی که با سبک ، فرم یا محتوای خاصی مشخص می شه. در سایت پر طرفدار مووینه بدون داشتن اشتراک و به صورت کاملا رایگان می تونید با دسته بندی هایی که در این سایت مشخص شده، بهترین فیلم های هر ژانر رو به رایگان تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

چرا فیلم ها رو به ژانر مختلف دسته بندی می کنن؟

همونطور که توی بخش بالا ذکر شد، فیلم هارو با توجه به فرم و محتوایی که دارند به ژانر های مختلف تقسیم بندی می کنند. طبقه بندی فیلم ها باعث می شه بیننده راحت تر بتونه فیلم مورد علاقه اش رو انتخاب کنه و اون چیزی رو که واقعا دوست داره رو تماشا کنه. قرار دادن یک فیلم در ژانر یا دسته خاص تنها به دلیل محتوا، روایت داستانی، پیرنگ و شخصیت های اون هست. عناصر فوق داستان ، طرح ، صحنه و شخصیت با یک دسته خاص از فیلم برابر هستند.

بهترین فیلم و سریال های هر ژانر تنها در سایت مووینه

با توجه به آماری که از سایت های مختلف به دست اومده، اکثر افراد در ایران به ژانر اکشن، درام، کمدی و عاشقانه علاقه بیشتری دارن. اما این آمار حاکی از این نیست که احتمالا این ژانر ها مورد علاقه شخص شما هم هست!! این امکان وجود داره که شما به ژانر های معمایی، جنایی، هیجان انگیز و غیره علاقه بیشتری داشته باشید. در سایت مووینه برای اینکه شما دسترسی راحت تری به این ژانر ها داشته باشید در صفحه اصلی به تفکیک این ژانر ها طبقه بندی شدن و شما می تونید به راحتی به اون ها دسترسی داشته باشید. پیشنهاد میکنم این مطلب رو بخونید بهترین سایت برای دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و بعدش در مورد انتخاب سایت فیلم تصمیم بگیرید.

فیلم های ژانر کمدی، سرگرم کننده و شادی آور

کمدی یکی از محبوب ترین ، عمومی ترین و پیچیده ترین ژانرها است. در فرهنگ لغت کمدی را به سادگی چنین تعریف می کند: یک نمایش ، فیلم ، برنامه تلویزیونی ، رمان ، و غیره که به منظور خنداندن مردم ساخته شده است. ما در این بخش اما کمدی کمی بیشتر از این بحث خواهیم کرد. همه کمدی را دوست دارند زیرا همه دوست دارند بخندند و احساس خوبی داشته باشند. مردم دوست دارند بعد از یک روز سختی که پشت سر گذاشته اند یک فیلم کمدی سرگرم کننده تماشا کنند ، زیرا وقتی فیلم به پایان رسید ، می توان تمام حس های منفی را دور کرد. به همین دلیل است که حتی فیلم های کمدی وحشتناک نیز در نهایت می توانند درآمد زیادی از گیشه کسب کنند و در باکس آفیس ها رتبه بالایی کسب کنند. شخصیت ها و داستان یک کمدی در سه زمینه متفاوت است: غیرمنتظره ، غیرمعمول و تکراری تقسیم می شوند. این سه شخصیت به طور کلی باعث خنده مردم خواهند شد. به طور کلی ، یک کمدی پایان خوشی خواهد داشت. حتی اگر برخی افراد آن را انکار کنند ، اما همه پایان خوش را دوست دارند زیرا باعث می شود احساس خوبی داشته باشند. به همین دلیل کمدی ها بسیار محبوب هستند. بهترین ها و جدید ترین فیلم های کمدی را می توانید از سایت مووینه تماشا یا دانلود کنید.

فیلم های ژانر درام، آرام و قابل تفکر

اگر فیلمی در یکی از ژانر های مشخص شده قرار نگیرد ، درام است. در فرهنگ لغت درام را چنین تعریف می شود: "یک نمایش ، فیلم ، نمایش تلویزیونی یا نمایش رادیویی که در مورد موضوعی جدی است و برای خنداندن مخاطب نیست" و "ترکیبی در بیت یا نثر با هدف به تصویر کشیدن زندگی یا شخصیت یا برای گفتن داستانی که معمولاً شامل درگیری احساسات از طریق کنش و گفتگو باشد. " چهار عنصر ژانر درام باید جدی باشد و زندگی را به تصویر بکشد ، داستانی را تعریف کند و شخصیت ها باید درگیری درونی داشته باشند که در زمان های مختلف در طول داستان احساسات را به وجود بیاورد. شخصیت ها و داستان کلی هستند ، مانند افراد و موقعیت های روزمره. بهترین ها و جدید ترین فیلم های درام را می توانید از سایت مووینه تماشا یا دانلود کنید.

فیلم های ژانر اکشن، هیجان انگیز و پر تحرک

اکشن یکی از محبوب ترین ژانر ها میان مردم است. در این نوع از ژانر عناصر و شخصیت ها با درگیری ها احساسی و مشکلات اجتماعی رو به رو می شوند که باید با آن به صورت روحی و جسمی مقابله کنند. در این نوع از ژانر همیشه یک نیروی شر وجود دارد که باید با آن جنگید و پیروز شد. در ژانر اکشن همیشه نقش اصلی قهرمان داستان است و در طی داستان رشد پیدا می کند و محیط اطرافش را بهتر می شناسد و حتی گاهی سرخورده و ناامید می شود اما در ادامه جوهر وجودی خودش را پیدا می کند و به مسیر پیروزی اش ادامه می دهد. فیلم های ژانر اکشن معمولا دارای صحنه های مبارزه ای و زد و خورد است. هر چند بسیاری از منتقدین ژانر های اکشن ، هیجان ، هیجان انگیز ، هیجان انگیز ، بیوگرافی ، فیلم نوآر ، نئو نوآر و رمز و راز اصطلاحاتی هستند ژانر اصلی حساب نمی کنند. و می گویند آنها فقط شامل چهار عنصر اساسی یک ژانر نیستند - مهم نیست که مردم چقدر اصرار دارند که این کار را انجام دهند. آنها شامل عناصر ژانر و سایر عناصر مانند فیلمبرداری هستند که بخشی از یک ژانر نیستند. بهترین و جدید ترین فیلم های اکشن را می توانید از سایت مووینه تماشا یا دانلود کنید.