مهران مدیری پس از موفقیت با سریال « هیولا » ، این بار با فصل دوم همین سریال که « دراکولا » نام دارد به شبکه نمایش خانگی آمده است.

فصل اول این سریال به موفقیت بسیاری دست یافت و به سرعت تبدیل به سریال محبوب مخاطبین ایرانی شد.

در فصل اول این قصه سریال درباره هوشنگ شرافت و موقعیت های مختلفی که در آن قرار می گرفت بود که در نهایت از او یک هیولا ساخت!

موضوع فصل نخست سریال « هیولا » با انتقادات زیادی در سطح جامعه مواجه شد. بسیاری از هنرمندان معتقد بودند که در این سریال به جایگاه آن ها توهین شده است!

از طرف دیگر کنایه های سیاسی و اجتماعی مهران مدیری در این سریال مورد توجه اهالی رسانه نیز قرار گرفته بود که معتقد بودند که تنها مدیری است که اجازه دارد چنین شوخی هایی را در قالب یک سریال مطرح نماید.

دانلود سریال دراکولا

اما مهران مدیری در فصل دوم این سریال یعنی « دراکولا » قصه متفاوتی را روایت می کند.

در قسمت دوم به کامران کامروا ( با بازی مهران مدیری ) اطلاع می دهند که پسرش به جرم راه اندازی سایت های شرطنبندی در خارج از کشور دستگیر شده و متعاقباً، ماموران به زودی به سراغ او هم خواهند رفت و...

در سریال « دراکولا » بازیگران مطرحی از جمله مهران مدیری، ویشکا آسایش، سیما تیرانداز، محمد بحرانی، گلاره عباسی ، اندیشه فولادوند و بهنام تشکر به ایفای نقش پرداخته اند.

در بین بازیگران سریال، ویشکاس آسایش، گلاره عباسی، اندیشه فولادوند و بهنام تشکر بازیگران تازه اضافه شده به فصل دوم هستند و فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی از سریال حذف شده اند.

شما می توانید با دانلود سریال دراکولا از تماشای آن لذت ببرید.