44mes d435

لیلی جیمز : Lily James

تاریخ تولد : 5 آپریل 1989 در ایشر ، انگلستان

مهمترین افتخارات : -

 

بیوگرافی کوتاه :

لیلی جیمز در سال 1989 در شهر ایشر واقع در انگلستان در خانواده ای هنرمند به دنیا آمد و به دلیل فضای هنری که در خانه جریان داشت، خیلی زود به هنر بازیگری علاقه مند شد و تصمیم گرفت برای تحصیل و انتخاب رشته ، بازیگری را برگزیند. اولین تجربه های بازیگری جیمز در سال 2011 برای او خوش یمن بود. او توانست در نمایش های ارزشمندی از جمله « Desdemona » که براساس داستان اوتلو ساخته شده بود حضور پیدا کند و نقش آفرینی اش مورد ستایش قرار بگیرد.

در کنار نقش آفرینی های تحسین برانگیز لیلی جیمز در صحنه تئاتر، وی در سریال های تلویزیونی نیز خوش درخشید و در بهترین مورد، ایفاگر یکی از شخصیت های اصلی سریال محبوب « داونتون اَبی » به نام لیدی رز شد. اما نقطه عطف دوران بازیگری جیمز زمانی به وقوع پیوست که وی موفق به بازی در نقش سیندرلا در فیلم « سیندرلا » شد؛ نقشی که او را از بازیگری حاشیه ای به نقش اصلی تغییر داد.

Nip440cp

نکاتی که احتمالا درباره لیلی جیمز نمی دانید :

اگرچه وی نقش دخترِ هیلی آتول در فیلم « سیندرلا » را ایفا می کرد، اما در زندگی واقعی او تنها 7 سال کوچکتر از آتول می باشد!

تباری اسکاتلندی، انگلیسی،فرانسوی و آلمانی دارد.

مادربزرگش هلن هورتون نام داشت که بازیگر سینما و تلویزیون بود.

لیلی جیمز متولد همان روزی است که هیلی آتول در آن به دنیا آمده است ( این دو در فیلم « سیندرلا » نقش مادر و دختر را بازی می کردند )

نسبت فامیلی دوری هم با جورج بوش دارد.

توانایی آوازخوانی دارد.

پدرش موسیقیدان و مادرش بازیگر بوده است.

Lily Jame0550

مهمترین آثار لیلی جیمز:

Wrath of the Titans

Cinderella

Downton Abbey

Burnt

امیر گلسفیدی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به کانال رسمی مووی مگ در تلگرام بپیوندید!