et scott eastw3211

اسکات ایستوود : Scott Eastwood

تاریخ تولد : 21 مارچ 1986 در کالیفرنیا ، آمریکا

مهمترین افتخارات :

 

بیوگرافی کوتاه :

اسکات ایستوود در سال 1986 در کالیفرنیای آمریکا متولد شد. او چهارمین فرزند بازیگر و کارگردان مشهور هالیوودی، کلینت ایستوود، می باشد. اسکات پیش از آنکه بازیگر شود، تحصیلات خود را ادامه داد و در دانشگاه نیز موفق به دریافت مدرک در رشته ارتباطات شد.

پس از آن ، اسکات که علاقه مند به حضور در سینما بود، توانست با نقش هایی بسیار کوتاه در فیلمهای پدرش نظیر « گران تورینو » و « پرچم پدران ما » خود را به سینما معرفی کند و پس از مدتی نیز با حضور در نقش های مکمل کوچک در آثار کارگردانان متفاوت، ثابت کرد که می خواهد از زیر سایه پدر خارج شود.

او حتی در این راه مدتی نام خود را تغییر داد تا بتواند بدون اتکا به نام پدرش، مسیر بازیگری را مانند دیگران طی نماید اما پس از مدتی از اینکار منصرف شد. ایستوود تا به امروز توانسته در فیلمهای موفقی از جمله « Fury » دیوید آیر در نقش مکمل حضور داشته باشد و همچنین در اقتباس سینمایی فیلم « The Longest Ride » نقش اصلی را عهده دار شود. ایستوود همچنین در فیلمهای مطرحی از جمله « The Fate of the Furious» و « Pacific Rim: Uprising » نیز حضور دارد.

2f4e1f16e731255342dcf1765b7dc 

نکاتی که احتمالا درباره اسکات ایستوود نمی دانید :

در خانواده ای سینمایی متولد شده که پدر و مادر و برادران و خواهرانش نیز بازیگر می باشند.

یکی از حمایتگران کمپانی خیریه پُل واکر محسوب می شود که با مرگ او، توسط برادر کوچکترش کُدی واکر هدایت می شود.

گفته که اگر بازیگر نمی شد، دوست داشت تا یک آتش نشان باشد.

او با اینکه پسر کلینت ایستوود بزرگ است، اما پیش از آنکه بازیگر شود شغل های مختلفی را تجربه کرده که از جمله آن گارسونی، کارگر ساختمانی و مسئول پارک ماشین بوده است.

یکی از جالب ترین اتفاقات درباره اسکات ایستوود این بود که در یک مراسم خیریه در سال 2016 با لباس پدرش در فیلم « خوب، بد ، زشت » حضور یافت که تصاویرش بطور گسترده ای منتشر شد.

در سال 2014 در جریان یک تصادف ماشین نامزدش کشته شد.

او برای بازی در تمام فیلمهای پدرش تست بازیگری داده است.

ایستوود امیدوار بود بتواند در فیلم « تک تیرانداز آمریکایی » که پدرش آن را ساخته بود، حضور پیدا کند اما پس از اینکه تست بازیگری داد توسط کلینت ایستوود رد شد!

                                                                                                                 scott eastwood wallpaper 55853 576441

مهمترین آثار اسکات ایستوود  :

Flags of Our Fathers

Gran Torino

Invictus

Enter Nowhere

Texas Chainsaw 3D

Fury

The Longest Ride

Snowden

Suicide Squad

The Fate of the Furious

Pacific Rim: Uprising

 

امیر گلسفیدی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید