چارلی هونام : Charlie Hunnam

چارلی هونام : Charlie Hunnam

تاریخ تولد : 10 آپریل 1980در نیوکاسل ، انگلستان

مهمترین افتخارات : -

بیوگرافی کوتاه :

چارلی هونام در سال 1980 در نیوکاسل انگلستان متولد شد. وی پس از جدایی پدر و ماردش و متعاقباً ازدواج مجدد مادرش در سن 12 سالگی به روستای ملمربای واقع در کامبریا مهاجرت کردند و بعدها نیز وارد کالج کامبریا شد و رشته نظریه و تاریخچه فیلم با گرایش بازیگری فارغ التحصیل شد.

وی نخستین بار بطور اتفاقی زمانی که برای خریدن کفش به فروشگاهی رفته بود، توسط مدیر تولید یک نمایش دیده و برای بازی در سه قسمت از این نمایش انتخاب شد و پس از آن در 18 سالگی موفق شد تا در فیلم تلویزیونی « احمق تر از مردم » نقشی را ایفا کند که مورد توجه واقع شد. وی بعدها به آمریکا رفت و با بازی در سریال « آمریکایی های جوان » نخستین نقش آفرینی اش را در هالیوود تجربه کرد.

او بین سالهای 2000 تا 2010 در سریالها و نقش های فرعی فراوانی حضور یافت. از جمله بازی در فیلمهای « کوهستان سرد » و « فرزندان بشر » که به تجربه بازیگری او افزود اما فیلم « حاشیه اقیانوس آرام » به کارگردانی گیلرمو دل تورو در سال 2013 بود که او را به شهرت فراوان رساند. اثر پرفروشی که هونام نقش اصلی آن را ایفا می کرد و موفقیت این فیلم سبب شد تا او بعدها بازیگر نقش های اصلی فیلمهای پرهزینه ای از جمله « شاه آرتور » شود.

 charliehunnam111

نکاتی که احتمالا درباره « چارلی هونام » نمی دانید :

همسر سابقش کاترین تاون بود که یک بازیگر بازنشسته است. آنها در جریان تست بازیگری فیلم « Dawson's Creek » آشنا شده بودند و چند هفته بعد هم ازدواج کردند.

با همبازی هایش شامل جیمی بل، آن هاتاوی و رامولا گارای در فیلم « Nicholas Nickleby » رابطه بسیار صمیمی دارد.

برای بازی در نقش آناکین اسکای واکر در فیلم  « Star Wars: Episode II - Attack of the Clones » تست بازیگری داده بود اما رد شد.

برای بازی در فیلم « ثور » تست بازیگری داده بود که در اینجا هم رد شد!

برای بازی در فیلم « Fifty Shades of Grey » انتخاب شده بود اما سه هفته مانده به آغاز فیلمبرداری به دلایل شخصی از بازی در این فیلم انصراف داد.

جیسون سیگل در هنگام نوشتن فیلمنامه « فراموش کردن سارا مارشال » برای نقش آلدوس او را مد نظر داشت اما هونام این نقش را رد کرد چراکه معتقد بود این نقش مناسب او نیست. راسل برند جایگزین او شد.

دچار بیماری « خوانش پریشی » است.

در حال حاضر شریک زندگی اش مورگانا مک نلیس است که یک طراح لباس و جواهرات است. آنها در کالیفرنیا زندگی می کنند و در مزرعه شان 2 الاغ و 30 جوجه دارند و کشاورزی انجام می دهند.

هونام در هیچ شبکه اجتماعی فعالیت نمی کند.

وی همچین مبتلا به بیماری ترس از میکروب می باشد و از این جهت از بازی کردن در صحنه های عاطفی در فیلمها به شدت تنفر دارد!

 we424harliehunnam 051217 1800x1200 1800x1200

مهمترین آثار چارلی هونام   :        

Cold Mountain

Children of Men

Pacific Rim

Sons of Anarchy

Crimson Peak

The Lost City of Z

King Arthur: Legend of the Sword

Papillon

 

امیر گلسفیدی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید