فلورنس پیو: Florence Pugh

فلورنس پیو: Florence Pugh

تاریخ تولد: 3 ژانویه 1996 در آکسفورد، انگلستان

مهم‌ترین افتخارات: نامزد اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «زنان کوچک»

بیوگرافی کوتاه:

فلورنس پیو در سال 1996 در آکسفورد انگلستان متولد شد. وی در دوران کودکی به دلیل ابتلا به بیماری تراکئومالاسی مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت به حدی که خانواده وی تصمیم گرفتند به کشور اسپانیا مهاجرت کنند تا آب و هوای این کشور باعث آزار فلورنس نشود. اما در نهایت در 6 سالگی آن‌ها بار دیگر به انگلستان بازگشتند و فلورنس در این کشور دوران تحصیلی خود را آغاز کرد و اولین بار علاقه خود به بازیگری را کشف کرد.

وی زمانی که در حال تحصیل بود نخستین‌بار در سال 2014 در فیلم «The Falling» تجربه کرد. فیلمی که با تحسین منتقدان مواجه شد اما این فیلم «Lady Macbeth» که توانست نام او را بیش‌ازپیش بر سرزبان‌ها بیندازد. فلورنس پیو برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه ستاره نوظهور بفتا شد و از او به‌عنوان استعداد آینده سینما نام بردند. وی در سال 2019 با بازی در فیلم تحسین شده «Midsommar» توانست نگاه‌ها را به‌سوی خود جلب کند و درعین‌حال تبدیل به یکی از غایبان بزرگ فصل جوایز شود. بااین‌حال، او مدتی بعد با بازی در فیلم «Little Women» توانست سرانجام نخستین نامزدی اسکار خود را کسب و نام خود را به‌عنوان یک ستاره در هالیوود مطرح کند.

فلورنس پیو: Florence Pugh

نکاتی که احتمالاً درباره فلورنس پیو (Florence Pugh) نمی‌دانید:

برادرش تونی سباستین و خواهرش رافائلا پیو نیز بازیگر هستند.

نوازنده گیتار و پیانو است.

در همان مدرسه‌ای درس‌خوانده که سِر لارنس اولیویر، امیلیا کلارک و کیت هرینگتون درس‌خوانده‌اند.

پدرش صاحب رستوران و مادرش مربی رقص هستند.

تست بازیگری او برای بازی در فیلم «The Falling» نخستین تست بازیگری‌اش محسوب می‌شد که در آن پذیرفته شد.

وی و هم‌بازی‌اش در فیلم «زنان کوچک» یعنی سیرشا رونان، برای بازی در نقش یلنا بلووا در نظر گرفته شده بودند. اما پس از اینکه بازی پیو در فیلم «Fighting with My Family» مورد تحسین قرار گرفت، مارول ترجیح داد از او در فیلم «بیوه سیاه» استفاده کند.

در حال حاضر با زک برافِ بازیگر در رابطه است.

فلورنس پیو: Florence Pugh

مهم‌ترین آثار فلورنس پیو (Florence Pugh):

Lady Macbeth

Midsommar

Little Women

Black Widow

 

امیر گل سفیدی

این مطلب به‌صورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می‌گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید