اسکار 2011 برندگان خود را شناخت. اسامی برندگان به شرح زیر است

bg_widget

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین فیلم :

The King's Speech

سایر نامزدها

kingInception

Black Swan

The Social Network

The Fighter

128 Hours

The Kids Are Allright

Winter's Bone

Toy Story 3

True Grit

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین کارگردان:

تام هوپر :

t.hooper

The Kings Speech

سایر نامزدها

دارن ارنوفسکی:

Black Swan

دیوید ا.راسل: The Fighter

اتان کوئن و جوئل کوئن:

True Grit

دیوید فینچر: Thw Social Network

 

 

 

 

 

 

 

 

colin

بهترین بازیگر مرد:

کالین فرث : The King's Speech

سایر نامزدها

خاویر باردم  : Biutiful

جیمز فرانکو :  128 Hours

جف بریجز:  TrueGrit

جسی ایزنبرگ: The Social Network

 

 

 

 

 

 

 

 


بهترین بازیگر زن:n.port

ناتالی پورتمن: Black Swan

سایر نامزدها

نیکول کیدمن :Rabbit Hole

جنیفر لارنس: Winter's Bone

آنت بنینگ :The Kid's Are Allright

میشله ویلیامز :Blue Valentine

ّ

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین بازیگر مکمل مرد:

کریستین بل: c.baleThe Fighter

سایر نامزدها

جرمی رنر: The Town

جان هاوکز: Winter's Bne

مارک روفالو: The Kids Are Allright

جفری راش: The King's Speech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

m.leo

بهترین بازیگر مکمل زن:

ملیسا لئو: The Fighter

سایر نامزدها

امی ادامز :The Fighter

هلنا بنهم کارتر: The King's Speech

جکی ویور: Animal Kingdom

هالی استنفید: True Grit

 

 

 

 

 

 

 

 

king

بهترین فیلمنامه:

The King's Speech

سایر نامزدها

Inception

The Kid's Are Allright

Another Year

 

 

 

 

 

 

 

 

 

social

بهترین فیلنامه اقتباسی:

The Social Network

سایر نامزدها

127 Hours

Toy Story 3

True Grit

Winter's Bone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

toy_story_wm

بهترین انیمیشن:

Toy Story 3

سایر نامزدها

How Train Your Dragon

The Illusionist

 

 

 

 

 

 

 


بهترین فیلم خارجی:

In a better world heaven

سایر نامزدها

Biutiful : مکزیک

Outside The Law: الجزیره

Dogtooth : یونان

Incendies : کانادا

 

 

 


inception

 

بهترین فیلمبرداری:

Inception

سایر نامزدها

Black Swan

The King's Speech

The Social Network

True Grit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بهترین تدوین:

The Social Network

social

سایر نامزدها

128 Hours

The King's Speech

The Fighter

Black Swan

 

 

 

 

 


بهترین کارگردانی هنری:

Alice in Wonderland

سایر نامزدهاalice

Inception

The King's Speech

True Grit

Harry Potter and the Deathly Hollows: Part 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بهترین طراحی صحنه:

Alice in Wonderland alice

سایر نامزدها

I Am Love

The King's Speech

True Grit

The Tempest

 

 

 

 

 

 

 


بهترین گریم:

The Wolfman The-Wolfman

سایر نامزدها

The Way back

Barney's Version

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین موسیقی متن:

The Social Network

social

سایر نامزدها


Inception

127 Hours

How Train Your Dragon

The King's Speech

 

 

 

 

 

 

 

 


بهترین ترانه:

Toy Story 3

toy_story_wm

We Blong Togheter

سایر نامزدها

127 Hours

Tangled  

Country Strong 

 

 

 

 

 

 


بهترین میکس صداگذاری:

Inception

inception

سایر نامزدها

The King's Speech

Salt

True Grit

The Social Network

 

 

 

 

 

 

 

 


بهترین تدوین صدا:

Inception

inception

سایر نامزدها

Toy Story3

TRON: Legacy

True Grit

Unstoppable

 

 

 

 

 

 

 


بهترین جلوه های ویژه:

Inception

inception

سایر نامزدها

Alice in Wonderland

Harry Potter and the Deathly Hollows: Part 1

Hereafter

Iron Man2

 

 

 

 

 

 

 

 


بهترین مستند:

Inside Job

سایر نامزدهاinside

Gasland

Restrepo

Waste Land

Exit Through Gift Shop

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بهترین مستند کوتاه:

Strangers No More

سایر نامزدهاstarnger

Killing in the Name

Poster Girl

Sun Come Up

The Warriors of Qiugang

 

 

 

 

 

 


بهترین انیمیشن کوتاه:

The Lost Thing

سایر نامزدهاThe-Lost-Thing-Animation

Day & Night

The Gruffalo

Let's Pollute

Madagascar , a Journey Diary

 

 

 

 

 

 

 


بهترین فیلم کوتاه:god

God of Love

سایر نامزدها

The Crush

Na Wewe

Wish 143

The Confession