bbe9943202fa5d55c21cdfa8e388b9dd M

تریلر فیلم اکشن هالیوودی «لندن سقوط کرده است» منتشر شد. کارگردان این فیلم ایرانی است.

به گزارش مووی مگ به نقل از آنا، نخستین تریلر فیلم اکشن دلهره‌آور لندن سقوط کرده است با حضور چندین چهره هالیوودی به کارگردانی بابک نجفی کرمی چهارشنبه شب در فضای مجازی منتشر شد.

داستان فیلم «لندن سقوط کرده است» در ادامه فیلم «المپ سقوط کرده است» (به کارگردانی آنتوان فوکوآ، سازنده «برابری بخش»، «چپ دست» و «روز تمرین» و بازسازی کننده «هفت دلاور») می‌گذرد که در سال 2013 ساخته و اکران شد و 161 میلیون دلار در سطح بین‌المللی فروش داشت.

در فیلم «المپ سقوط کرده است» تروریست‌ها در نقشه‌ای حساب شده و با همکاری عواملی در داخل کاخ سفید به داخل آن نفوذ و کل ساختمان را ویران می‌کردند.

در «لندن سقوط کرده است» نیز مانند «المپ سقوط کرده است» سه شخصیت اصلی، جرارد باتلر در نقش مأمور مخفی امنیتی، آرون اکهارت در نقش رئیس‌جمهور آمریکا و مورگان فریمن در قالب سخنگوی کاخ سفید حضور دارند که این‌بار در جریان تشییع جنازه نخست‌وزیر انگلستان در سال 2016 که نقشه‌ای برای ترور چند تن از رهبران جهان اجرا می‌شود، به‌دام می‌افتند. جرارد باتلر همچنین از تهیه‌کنندگان این فیلم بوده است.

بابک نجفی کرمی، فیلم‌ساز ایرانی مقیم سوئد در سال 2004 «اکسیر» را در سوئد با همکاری آلهاندرو لیوا ونگر کارگردانی کرده و درام «سِب» را در سال 2010 نوشته و کارگردانی کرده که برنده جایزه «سوسک طلایی» سینمای سوئد شده و «پول بی‌دردسر 2: سخت برای کشتن» را نیز درسال 2012 ساخته است.

فیلم «لندن سقوط کرده است» قرار بود در مهر ماه به روی پرده برود ولی اکران آن در آمریکا به زمستان موکول شد. این فیلم در تاریخ 22 ژانویه 2016 (2 بهمن امسال) اکران خواهد گرفت.