talkhon hamza47

Zarinاولین لوح زرین هفته را به سرکار خانم تلخون حمزوی که ایرانی الااصل می باشد تقدیم می کنیم که بالاخره فیلم کوتاهش به نام « پروانه » توانست به لیست نهایی نامزدهای اسکار 2015 راه پیدا کند و ما را هم کلی خوشحال کند.

از این رو ، به دلیل آنچه که « بودن یک ایرانی در میان اسکاری ها » می نامیم، لوح زرینی را تقدیم سرکار خانم تلخون حمزوی میکنیم و امیدواریم که انشالله اسکار را هم ببرد که همینجا برایش فشفشه و ترقه و این چیزها بترکانیم!

10505552 740874452676056 715122941214463465 n

Zarinدومین لوح زرین هفته را به جناب بهزاد فراهانی تقدیم میکنیم که بالاخره تصمیم گرفت به شایعات پایان دهد و متن نامه ای که چند روزی هست از قول او در مورد دخترش نوشته شده را تکذیب کند. بهزاد فراهانی در مورد نامه ای که از قول او در فضای مجازی منتشر شده عنوان کرد که هیچ صفحه اجتماعی ندارد و اصولا مسائل خصوصی زندگی اش به خودش ربط دارد و قرار نیست که راجبش صحبت کند.

از این رو، به دلیل آنچه که « تکذیب قاطعانه یک نامه احمقانه » می نامیم، لوح زرینی را تقدیم بهزاد فراهانی می کنیم و امیدواریم که همیشه سلامت و پرکار باشند.

U1234

68466در هفته ای که گذشت مطابق معمول(!) عده ای به صفحه هنرمندی ریختند و با الفاظ رکیک حسابی از خجالت این هنرمند درآمدند و اینبار نوبت به شبنم مقدمی بود که به خاطر بازی در سریال « ابله » مورد آماج توهین ها قرار بگیرد. شبنم مقدمی در صفحه اینستاگرام خود پیغامی را خطاب به انتقادات منتشر کرد و در آن گفت که انتقاد را می پذیرد اما توهین ها را بن می کند!

از این رو، به دلیل آنچه که « توهین به بازیگر ممکلت » می نامیم، تمشک زرینی را تقدیم تمام هتاکانی که در فضای مجازی اجازه نفس کشیدن به افراد را نمی دهند تقدیم میکنیم و امیدواریم که یک روزی دیگه واقعا بی خیال بشوند!

22203422

68466آقا چند روزی هست که درگیری لفظی میان الهام چرخنده و همسر سابقشان آقای فرشید نوابی به رسانه ها کشیده شده و این دو دائما برای یکدیگر خط و نشان می کشند که ای فلانی تو خودت رو فروخته ای و آن یکی هم پاسخ می دهد تو دروغ گو هستی!

ما خیلی نمی خواهیم اینجا گیر بدهیم به این مسئله چراکه مصداق دخالت در زندگی شخصی و قضاوت و اینهاست. فقط قصد داشتیم بگوییم زشت هست که این قضایای خصوصی به این شکل رسانه ای بشود و به قول معروف خوبیت ندارد. اما نمی شود خیلی بی خیال تمشک دادن به این وضعیت هم شد!

از این رو، به دلیل آنچه که « کشیده شدن مسائل خصوصی به رسانه ها » می نامیم، تمشک زرینی را نه به فرد خاص، بلکه به این وضعیت پیش آمده اهدا می کنیم و امیدواریم که بالاخره ختم به خیر شود این بیانیه دادن های متعدد!

4446r00

68466آقا جام ملتهای آسیا هست و تب و تاب بازی ها هم ما را گرفته است و خب یک موردی در تلویزیون رسانه ملی دیدیم که نمی شود از خیر تمشک دادن به آن گذشت!

در برنامه ورزش و مردم این هفته ، خداداد عزیزی روی خط آمد و گفت که گل آزمون شانسی بوده و سپس ادامه داد : ما بازیکنی داشتیم که اول فصل رئال و منچستریونایتد و .. او را می خواستند اما در نهایت بازهم در همین تیم های ایرانی بازی می کرد!

ما اینجا کلا با اینجور فضای تخریبی مخالفیم همه جوره! اینکه وقتی یکی یک گل قشنگ می زند یکی میاد روی خط می گوید شانسی بوده و وقتی تیم دارد می برد یکی می آید می گوید شانسی برده ایم و... کلا مخالفیم!

از این رو، به دلیل آنچه که « حسودی در رسانه ملی » می نامیم، تمشک زرینی را به خداد عزیزی عزیز و البته بهرام شفیع که همصدا با خداد عزیزی با خنده به بازیکن جوان تیم ملی تیکه می انداخت، تقدیم میکنیم و اعلام میکنیم که فکر نکنید اینجا فقط در مورد سینما و تلویزیون به این و آن تمشک زرین اهدا می کنیم! دیگه بهرحال شما هم جزوی از تلویزیون محسوب می شوید پس حواستان جمع باشد از من گفتن بود!

 

ذره بین

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!