1218779 vin die65

Zarinتنها لوح زرین این هفته را تقدیم ون دیزل می کنیم که به تازگی بار دیگر پدر شده است و به دلیل اینکه می خواست در این روزها نزد خانواده اش باشد، بطور کل باعث لغو مراسم فرش قرمز در شهر ابوظبی شد!

شاید خیلی خوب نبوده که مراسم فرش قرمز بخاطر او کنسل شده و کلی طرفدار را حسرت به دل گذاشته اما پدر شدن و روزهای اولیه این اتفاق احتمالا ارزشش را برای ون دیزل داشته است.

از این رو، به دلیل آنچه که « لذت پدر شدن بازیگر اکشن » می نامیم، لوح زرینی را به ون دیزل به رسم ادب و یادبود تقدیم می کنیم و امیدواریم که کانون گرم خانواده اش که ظاهرا همیشه گرم بوده و خواهد بود، همچنان داغ باشد و همه در خیر و خوشی در کنار یکدیگر زندگی کنند.

440808 999

68466آقا در هفته ای که گذشت مراسم اسکار به خیر و خوشی برگزار شد و رفت. اما این وسط وزارت خارجه اسراییل در صفحه اجتماعی فیسبوکش یک مطلب عجیب و غیر مسئولانه منتشر کرد که ما را حسابی به دادن تمشک زرین تحریک کرد!

قضیه از این قرار است که وزارت خارجه اسراییل در صفحه فیسبوکش تصویری منتشر کرد ( که در بالا مشاهده می کنید ) و اعلام کرد که: « جایزه اسکار بهترین بازیگری تعلق می‌گیرد به ایران چراکه همچون کشوری صلح‌دوست نقش ایفا می‌کند و این در حالی است که قابلیت‌های اتمی دارد، هولوکاست را انکار می‌کند و تهدید می‌کند که یک کشور دیگر را نابود می‌کند.»

ما هم در اینجا ضمن عرض خسته نباشید به این عزیزان اعلام می کنیم که شما خودتان کلی اسکاری هستید که برادر من! در اینجا به دلیل ضیق وقت تنها به تعدادی موارد اشاره میکنم :

- جایزه اسکار بهترین فیلم ( که اکشن باشد ) به دلیل کشتار کودکان بی گناه تعلق می گیرد به اسراییل

- جایزه اسکار بهترین کارگردانی به دلیل جهت دادن رسانه ای به بی توجهی به کشتار کودکان بی گناه تعلق می گیرد به اسراییل

- جایزه اسکار بهترین جلوه های ویژه به دلیل بمباران شدید مناطق مسکونی و خاک و خون بلند کردن تعلق می گیرد به اسراییل

همانطور که مشاهده کردید شما خودتان به راحتی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از رکوردداران اسکار را دارا می باشید ( البته اگر بتوانید از پس مریل استریپ بر بیایید! ) پس لطفا دیگر بحث اسکار را مطرح نکنید که حسابی شرمنده می شویم و یکدفعه دیدید خدای ناکرده پای جوایز دیگرتان از جمله نخل طلا و خرس طلایی و شیر و پلنگ و خرگوش و اینا را هم آوردیم وسط ها!

از این رو، به دلیل آنچه که « بامزه بازی در آوردن وزارت خارجه اسراییل » می نامیم، تمشک زرینی را هم به همراه اسکارهای اهدا شده، تقدیم عزیزان شاغل در وزارت خارجه اسراییل می کنیم و امیدواریم که مبارکشان باشد.

5888411

68466در هفته ای که گذشت عزیز بزرگواری به نام عطاء امیدوار که معمار و فیلمساز هستند، در یک مصاحبه اعلام کردند که بخشی از دکور مراسم اسکار 2015 از « هفت چنار » عباس کیارستمی الهام گرفته شده است که در واقع از نگاه ایشان این ایده دزدی بوده است. در ادامه ایشان ظاهرا مسئله را خیلی جدی تر گرفته اند و گفته اند که اگر لازم باشد شکایت می کنند و از این حرفها.

بهرحال، به دلیل آنچه که « توهم دزدی اسکار از ایده عباس کیارستمی » می نامیم، تمشک زرینی را به عزیزی که با اعتماد به نفس اسکار را به دزدی آشکار از ایده عباس کیارستمی متهم می کند و احیاناً احتمال ربط داشتن آن چنارها به فیلم « اشک ها و لبخند ها » را مطرح نمی کنند تقدیم می کنیم و امیدواریم که همیشه به خیر و خوشی و سلامت و شادکامی بسر ببرند.

lupita66

68466در هفته ای که گذشت یک مورد دزدی هم داشتیم که اینبار نه از تجهیزات فیلمبرداری خودمان ،بلکه از بازیگر اسکار مملکت زده اند!

جریان از این قرار هست که پس از برگزاری مراسم اسکار 2015 ، لباس گرانقیمت لوپیتا نیونگو که ظاهرا 150 هزار دلار هم قیمتش بوده در هتلی در لندن به سرقت می رود و تا الان هم دزد خوش سلیقه دستگیر نشده است.

از این رو، به دلیل آنچه که « دزدیدن لباسهای بازیگر اسکاری » می نامیم، تمشک زرینی را به هرچی دزد جماعته تقدیم می کنیم که دمار از روزگار ملت درآورده اند و هرجایی که فرصت پیدا کنند یک چیزی را بلند می کنند!

 

ذره بین

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!