bah222

Zarinخب به سلامتی سال 94 رو آغاز کرده ایم و اینم اولین " زرین سینمایی هفته " در سال 94 هست که تقدیمتان می کنیم عزیزانم. میخوام اولین لوح زرین هفته را به عید نوروز و سال جدید و بهار تقدیم کنم که تازه از راه رسیده و بی ادبیه که لوح زرین تقدیمش نکنیم نه؟

از این رو، به دلیل آنچه که « فرا رسیدن بهار و نوروز باستانی ایران » می نامیم، لوح زرینی را به بهار تقدیم میکنیم که تازه رسیده و امیدواریم کلی خبرهای خوش در سال جدید با خودش به همراه آورده باشد. ما بچه های مووی مگ هم در اینجا از صمیم قلب دعا میکنیم که عنایت پروردگار شامل حال همه ماها بشود تا در کنار هم سال خوبی را پشت سر بگذاریم. خدایا به امید تو...

Art23

Zarinدر این یک هفته و نیمی که در خدمتتان نبودم یک اتفاق ویژه ای رخ داد که احتمال میدهیم به خاطر تکه پرانی های شخص بنده در این ستون به هنرمندان داخلی بابت " دوربین کاشتن " و حمایت از افراد نیازمند باشد! در هفته ای که گذشت سینماگران داخلی رویدادی به نام « سین هشتم سرپناه » را سازماندهی کردند تا سینماگران در آن جوایزی را که گرفته اند را برای کمک به افراد نیازمند و بی سرپناه اهدا کنند. تا به الان هم که در حال نوشتن مطلب هفتگی این ستون هستم سینماگران زیادی مثل خانم فاطمه معتمداریا ، رضا کیانیا، رخشان بنی اعتماد و پرویز پرستویی به این رویداد پیوسته اند

از این رو، به دلیل آنچه که « حرکت درست و حسابی در قبال جامعه توسط هنرمند » می نامیم، لوح زرینی را به تمام افرادی که در این رویداد شرکت داشته اند تقدیم میکنیم و همینجا کلی دستشان را می فشاریم. بقیه هم لطفا دوربین را جمع کنند و یه کار درست و درمان انجام بدهند، لطفا!

http://moviemag.ir/images/pics/62/News/1/1/17/455333.jpg

Zarinدر هفته گذشته ، بهرام رادان یک حرکت خیلی قشنگی انجام داد و آن اینکه از طریق طرح حمایت از کودکان سوخته شده شهرستان مرودشت که دو سال پیش اون را پایه گذاری کرده بود، به حساب تک تک بچه ها مبلغ 7 میلیون تومان واریز کرد و گفت که این پول جمع آوری شده در این طرح بوده است. آخرش هم یک عکس سلفی با این بچه های عزیز گرفت و در زیرش نوشت : « اين عكس يادگارى به خواست خود بچه ها منتشر ميشه، اميدوارم سال آينده با بهبودى كاملشون اين عكس رو تكرار كنيم، آمين. »

من قبلا هم گفتم که ما کلا با اینجور حرکت های اجتماعی درست و حسابی کلی حال میکنیم و از این رو، به دلیل آنچه که « کار خیر کردن بازیگر مملکت و مسئولیت پذیری در قبال جامعه » می نامیم، یک لوح زرین تر و تمیز را مثل خود بهرام رادان خوشتیپ می کنیم و تقدیمش میکنیم و امیدواریم که همیشه سلامت باشه و در سینما هم فعال باشه.

635618429580808555

Zarinدر هفته ای که گذشت رابرت داونی جونیور به خانه کودکی که فاقد یک دست بود رفت و دست ساخته شده توسط پرینتر سه بعدی با نقش و نگار « مرد آهنی » را تقدیم این کودک کرد و کلی بهش حال داد که دست تو از دست من باحال تر هست و این بچه هم از خوشحالی قاطی کرده بود که باعث شد ما اینجا تصمیم بگیریم که یک لوح زرین را هم به رابرت داونی جونیور و گروهی که این دست را طراحی کرده بابت حرکت پسندیده ای که انجام دادند تقدیم کنیم.

از این رو، به دلیل آنچه که « خوشحال کردن ملت توسط اَبَرقهرمانان » می نامیم، لوح زرینی را به رابرت داونی جونیور و تمام آن تیمی که در این اتفاق شرکت داشتند تقدیم می کنیم و امیدواریم که در آینده از این اتفاقات بیشتر ببینیم.

n00051199 b11

68466در هفته گذشته، پدرِ سرکار خانم آنجلینا جولی ویدئویی منتشر کرد و اوباما را به خاطر مذاکره با ايران، دشمن اسرائيل معرفي کرد و هشدار داد که مذاکره هسته‌اي با ايران به ضرر آينده اسرائيل خواهد بود.

ویت ایران را دشمن قطعي اسرائيل ناميد و هشدار داد که آنهايي که در پي مذاکره با ايران بر سر برنامه هسته‌اي هستند، در واقع در حال ضربه زدن به اسرائيل و آينده آن هستند.

او در بخش دیگری از این ویدئو گفت: من عاشق اسرائيل‌ام، خواسته ديدن حيات و بقاي اسرائيل است نه اينکه گرفتار انسان‌ ديوانه‌اي از اين دنيا شود.رئيس جمهور اوباما اسرائيل را دوست ندارد. کنترل اسرائيل در رأس اهدافش قرار دارد، به همين خاطر است که او مي‌تواند با تمام دشمنان اسرائيل دوستي کند.

ویت در ادامه ضمن اشاره به انتخابات آينده اسرائيل گفت: اوباما نمي‌خواهد که «بنيامين نتانياهو» در اين انتخابات بار ديگر به رياست‌جمهوري برسد. من به همه شما التماس مي‌کنم که حقيقت را دريابيد و از خدا مي‌خواهم که اسرائيل را حفظ کند.

ما بچه های مووی مگ، اینجا خیلی اهل سیاسیت و اینجور چیزا نیستیم ( البته به غیر از نسترن خانم که اونم جرقه هست و جدی نیست! ) اما به دلیل اینکه یه بازیگر مطرح چنین حرف هایی زده مجبوریم که دیگه تمشکمونو رو کنیم دیگه.

از این رو ، به دلیل آنچه که « خود را به کوچه علی چپ زدن توسط بابای آنجلینا جولی » می نامیم، تمشک زرینی را تقدیم ایشان می کنیم و بهشان هم اعلام میکنیم که اگه یه وقت گذرتون به دیار معشوقتان افتاد لطفا به معشوقتان بفرمائید کمتر اونجا دیوار نژادپرستانه بسازد و بچه کشی به راه بیندازند و در آخر ، از حقوق بشر و اینجور چیزها دم بزند. بدبختی رو می بینید؟ دو روز واسه آدم اعصاب نمیزارن توی سال جدید بیاد اینجا ستون هفتگیشو بروز کنه ای بابا...

5Gj4j444455

68466در هفته گذشته بهنوش بختیاری در صفحه اجتماعی خودش گفت که یه بنده خدایی او را تهدید به انتشار فیلمهای غیراخلاقی و عکس های فتوشاپی و اخاذی و از این چیزها کرده است و بعدش هم نوشت : « ما که کمتر از گل به مردم واطرافیانمون نمیگیم؟گناه من چیه که هنرپیشه شدم؟به کی بدی کردم؟تهمت و توهین کم بود حالا تهدید؟؟طفلک خبر دارم که همکارم ارسلان قاسمی هم با سن کمش این داستانارو داره تحمل میکنه..این عکسم خونه دوست عزیز من آمنه بهرامیه که قربانی اسید پاشی شد..

صورت زیبا و قسمتهایی از دستگاه گوارش و موهای خود ،بينايي وروح و دلشو امید به آیندشو از دست داد..برادرش افسردگی گرفت و بعد فوت کرد..مادر وپدرش همینطور..گناهش این بود که به یک پسر گفت نه..آیا انسان میتونه چنین کاری بکنه؟؟کجا هستیم؟؟تهدید و اذیت یک دختر مارو به کجا میرسونه؟؟البته به پلیس شکایت کردم..اما روحم آزردس..

همیشه شب عیدا رو ابرا بودم..اما امسال حالم خیلی بده..از مصطفی عبدالهیان عزیزتشکر میکنم که راجع به این جریانات شوم فیلم مستندی ساخته که به زودی وارد بازار میشه..دیدن این فیلما واجبتر از فیلمای دیگس..کمی به بشر بودنمون فکر کنیم..چه لذتی داره اذیت و آزار دیگران با این تهدیدا و کلمات و..اونم وقتی که اون شخص آزارش به مورچه ای نرسیده..عید وقتیه که ما درست شده باشیم...یاعلی

آخه این چه کارهایی که انجام میدهید آدم حسابی ها ؟ این چه اخلاق و مرامنامه ای هست که داره باب میشه توی کشور؟ اینکه تا یکی یکم محبوب و مشهور می شه یکی از یه جایی می رسه و تهدید می کنه که چند تا فیلم خانوادگی و کلی عکس های خصوصی این بنده های خدا را منتشر می کنه، خدا را خوش میاد ؟ بابا اخلاق و مرامتون رو برم....

بهرحال، به دلیل آنچه که « تهدید بازیگر مملکت به انتشار تصاویر خصوصی اش توسط آدمهای بی اخلاق » می نامیم، تمشک زرینی را تقدیم تمام کسانی می کنیم که جدیدا تنها تفریحشان شده منتشر کردن عکسهای خصوصی از ادمهای مشهور جامعه.

11067491 80562124

68466آقا ما هی میخواهیم اول سال نو یکم بخندیم و خوشحال باشیم بعضی ها نمی گذارند به جان خودم! ما اینجا کاری به زندگی خصوصی افراد نداریم و مسائل شخصی بینشون رو یه چیزی بین خودشون می دانیم تا زمانی که قضیه رو به رسانه ها بکشونن و عمومیش کنن که اونوقت دیگه میشه راجبش صحبت کرد. الان هم در جدیدترین مورد، آزاده نامداری که چند هفته ای هست همینطوری در حال بد آوردن است، عکسی از خودش با چشمانی کبود شده در اینستاگرامش منتشر کرد و در آنجا گفته که فرزاد حسنی این بلا را سرش آورده است! اصلا آقا این متن کاملی هست که خانم نامداری دراینستاگرام منتشر کرده، خودتان مطالعه بفرمائید :

« متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم. اما دیگه باید... باید... این عکس مستنده و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودم و حالم رو رویت کردند... امروز به لطف دروغ‌گویی ایشون، مستند من پخش نشد و هزار اتفاق تلخ دیگه... من الان سرپام، خوبم. زندگی می‌کنم. درس می‌دم. کار می‌کنم و دوباره زنده شدم. متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده‌ش رو میسپره دست کسی که به نزدیک‌ترین کسش هم رحم نکرد، به تایید دوستاش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود، به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم. این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی می‌گم که از ایشون بت ساختند، بتی که به هیچ مسلکی پایبند نیست، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره. آقای حسنی می‌دونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت می‌کنم به خدا... و خوشحالم که دیگه نمی‌بینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدت‌هاست حتی خودم گوشش ندادم... والسلام »

ضمن ابراز تاسف از این اتفاق، ما بچه های مووی مگ اعلام میکنیم که کلی حال و روزمان از دیدن چنین چیزی بد شد و یک مورد هنگ کامل در میان نویسندگانمان هم داشتیم که دیگه اسم این همکارمون رو اینجا نمیاریم که تابلو بشه! اینجا نمیخوام خیلی در این مورد اظهار نظر کنم چراکه خودِ خانم نامداری بعد از یه مدت کوتاهی این پست رو حذف کرد و همچنین اظهار نظرهای فرزاد حسنی هم در این باره تاکنون منتشر نشده تا بتوانیم سبک سنگین کرده و به یک جمع بندی برسیم.

با اینحال، به دلیل آنچه که « دست بلند کردن یک مجری روی یک مجری دیگر که همسرش باشد » می نامیم( طبق صحبت های خانم نامداری ) ، یک تمشک زرین اساسی را تقدیم باعث و بانی این اتفاق می کنیم که به جای استفاده از زبان، از زور بازویش استفاده کرده و کلی بی اخلاقی و سقوط انسانیت از خودش به جای گذاشته است. پدید آورنده این کبودی روی چشم خانم نامداری یک تمشک زرین اساسی و ویژه درسایت مووی مگ محفوظ دارد و همینجا اعلام میکنیم که از درجه احترام نزد بچه های مجموعه مووی مگ ساقط خواهد بود.

                                                    

ذره بین

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!