20150419153301 14344

Zarinدر هفته ای که گذشت، جاش هارتنت که احتمالا خیلی هاتون کم کم یادتون رفته این بنده خدا رو، مصاحبه ای انجام داده و اعتراف کرده که با قبول نکردن نقش بتمن در فیلم « ظهور بتمن » کریستوفر نولان لگد به بختش زده و کلی پشیمانه و اگه برگرده عقب همه چیز عوض میشه و کلی درد دل دیگه.

ما اینجا به خدا آدمهای نامردی نیستیم جاش جان! ما اینجا درد و دل ها رو می شنویم و کلی هم دلداری میدیم و بچه باحال بازی در میاریم. از این رو، به دلیل آنچه که « اعتراف صادقانه یک بازیگر بد شانس » می نامیم، لوح زرینی را به جاش هارتنت تقدیم میکنیم وامیدواریم که دوباره بتونه به سینما برگرده و اثر پرفروشی داشته باشه.

254444005

68466در هفته ای که گذشت رابرت داونی جونیور یک مصاحبه با کریشنان گرو - مورتی درباره قسمت جدید فیلم « انتقام جویان » انجام داد که کلی جنجالی شد. در این مصاحبه گرو - مورتی ابتدا سوالاتی درباره فیلم پرسید اما بعد صحبت ها بسیار خصوصی شد و از داونی جونیور خواست که درباره گذشته تلخش و حتی در رابطه با پدرش صحبت کند که این موضوع باعث شد داونی جونیور حسابی قاطی کند و مصاحبه را ترک کند.

ترک کردن مصاحبه کار جالبی نیست اما انصافا سوال های عجیب این خبرنگار اینچنین واکنشی را هم لازم داشت. سوالات این خبرنگار که قبلا در یک مصاحبه روی مخ تارانتینو هم رفته بود، کاملا بی ربط با فیلم « انتقام جویان » بود و به نظر می رسد که تلاشی هست برای مطرح شدن به هر قیمت!

به همین دلیل ، به دلیل آنچه که « سوال بی ربط پرسیدن خبرنگار جماعت از سوژه » می نامیم، تمشک زرینی را به آقای کریشنان گرو - مورتی تقدیم میکنیم و مهر عدم تاییدمان را هم نثارش می کنیم و امیدواریم که دیگر کمتر سوال های عجیب و غریب بپرسد.

Bazigaran v Mojrian 6

68466« ثانیه ها » نام مسابقه ای هست که هر هفته از شبکه دو سیما پخش می شود و مجری آن علیرضا خمسه می باشد. در هفته گذشته که این برنامه با حضور بازیگران و مجریان تلویزیونی برگزار می شد اتفاق عجیب و غریبی رخ داد که حسابی گنجینه تمشک مان را تکان داد و باعث شد تا این هفته یک تمشک تر و تمیز و صفر کیلومتر تقدیم تمام هنرمندان زن حاضر در این برنامه کنیم.

در بخشی از این برنامه علیرضا خمسه سوالی مطرح میکند با این عنوان که : « بازیگر زن فیلم « صبحانه در تیفانی » چه کسی هست » و تمام این هنرمندان به سخت بودن سوال اعتراض می کنند و با انواع و اقسام بهانه ، عدم اطلاعاتشان درباره پاسخ این سوال را به سن و سالشان ربط می دهند!

از این رو، به دلیل آنچه که « عدم مطالعه تاریخ سینما توسط بازیگر جماعت که کارش اصلا همینه! » می نامیم، تمشک زرینی را به بانوان هنرمند عزیزی که در این مسابقه حضور داشتند تقدیم میکنیم و ازشان نمی خواهیم تشریف ببرند و کیشلوفسکی و اینا را نگاه کنند؛ حداقل دیگه امثال « صبحانه در تیفانی » و « پاپیون » و اینا رو دیگه ببینید خب!

29df3a5a81db29f7bcff59d2fb11707e M

68466آقا این هفته یک گزینه تمشک بگیر اعصاب خرد کن داریم که حسابی روی مخ ذره بین ( مگه ذره بین مخ داره؟! ) می باشد. خلاصه داستان اینه که یک بنده خدای 25 ساله ای می خواسته سریال « در حاشیه » رو بشینه نگاه کنه اما خواهر این شخص میخواسته برنامه دیگه ای رو نگاه کنه که تداخل زمانی داشتن با همدیگه. برادر هم که از اعتراض خواهر به ستوه آمده، بلند شده رفته خواهر رو خفه کرده و به قتل رسونده و بعدش هم نمی دونسته چطوری این قضیه رو به پدرش بگه، زده پدرش رو هم با چاقو به قتل رسونده و الان هم دستگیرش کردن!

چی بگم خب! چیزی ندارم بگم به جز اینکه به دلیل آنچه که « آدمکشی بخاطر تماشای یه سریال » می نامیم، یک تمشک زرین را به این قاتل اهدا میکنیم و بهش اعلام میکنیم که حالا بلند شو برو بگو عوامل سریال « در حاشیه » بیان کمکت کنن که هم زدی خانوادتو نابود کردی و هم خودت احتمالا بزودی .... خدایا به همه ما صبر و حوصله و آرامش عطا کن که بتونیم مفید زندگی کنیم و در کنار همدیگه جامعه متمدنی تشکیل بدیم.آمین

2 1 2015420203727

68466هفته گذشته داعش اعلام کرد که در حال احداث یک شهرک سینمایی به نام « رسانه جهادیسم » در حمص سوریه هست تا محصولاتش رو در این محل بسازه!

خیلی نمی خوام وارد عمق قضیه بشم برای اینکه کاملا واضحه! از این رو، به دلیل آنچه که « احداث شهرک سینمایی توسط تروریست جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را به این تروریست ها و کسانی که منابع برای ساخت هر دم و دستگاهی در اختیار این افراد قرار می دهند تقدیم میکنیم و منتظر میمانیم که یک روز نبودن همه این تروریست ها را ببینیم.

 

ذره بین

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!