2e8f8932023e1753e269519b1851w163443

68466آقا در این یکی دو هفته اخیر یک حجم عظیمی از انتقادات درباره شخص احسان علیخانی به راه افتاده که هرکس از هر جایی می رسد شروع به توهین به او می کند! اخیرا هم شبکه های ماهواره ای و شخصیت های مختلف نسبت به این برنامه موضع گیری های تند و توهین آمیزی داشته اند که عجیب به نظر می رسد.

دوستان عزیز فضای مجازی و غیرمجازی ، « ماه عسل » یک برنامه پرطرفدار در صدا و سیماست که وضعیت مشخصی دارد. یک عده جلوی دوربین می آیند تا از تجربیات خاصشان صحبت کنند و احسان علیخانی هم شومن این برنامه هست و باید بتواند این برنامه را به بهترین شکل ممکن اداره کند. « ماه عسل » یکی از پرطرفدارترین برنامه های صدا و سیماست و مجری اش هم به اندازه کافی در سالهای اخیر مشهور و محبوب شده است. طبیعی هست که میزان درآمد احسان علیخانی بالاتر از دیگر مجریان و برنامه های تلویزیونی باشد و این رویه ای است که در همه جای دنیا وجود دارد. مهمانان برنامه هم کسانی هستند که مشکلات سختی را پشت سر گذاشته اند اما مبارزه آنها با مشکلاتشان و پیروزی بر آنها، کلیت برنامه « ماه عسل » را تشکیل می دهد.

از این رو، به دلیل آنچه که « توهین های بی سابقه به برنامه « ماه عسل » و مجری اش » می نامیم، تمشک زرینی را به افرادی اهدا میکنیم که به جای انتقاد لب به توهین گشوده اند و معتقدیم، احسان علیخانی و برنامه « ماه عسل » ابداً بی ایراد نیستند و انتقادات به نحوه اجرای گاهاً اغراق آمیز احسان علیخانی وارد است اما دیگر نیاییم با توهین و ارتباط دادن آن به مسائل اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و ... ماجرا را پیچیده کنیم! برنامه « ماه عسل » هرچه که هست تنها یک برنامه تلویزیونی است و ارتباط دادنش به اقتصاد کشور و دزدی و سوء استفاده از بیت المال و مسائلی از این دست، دیگه واقعا زیاده روی هست و یک تمشک اساسی برای کسانی که به این مسائل دامن می زنند به همراه دارد!

2 1 2015721633243

68466در هفته ای که گذشت نخست وزیر اسرائل یه حرکت عجیبی زد و انیمیشن کوتاهی در صفحه توییترش منتشر کرد که این انیمیشن درباره این بود که خطر ایران به مراتب بزرگتر از داعش هست و این حرفها.

ما اینجا اهل سیاست نیستیم، حوصله این چیزها رو هم نداریم چون به حیطه کاری ما مربوط نمیشه اما چون پای انیمیشن مطرح بوده، مجبور شدیم این آقا رو بیاریم اینجا یه تمشک زرین اساسی بهش بدیم که داره خودش رو به آب و آتش میزنه که بتونه چوب لای چرخ همه چی بزاره و واسه خودش اعتباری دست و پا کنه.

از این رو به دلیل آنچه که « دست و پاس زدن نخست وزیر اسرائیل برای چوب لای چرخ گذاشتن مذاکرات با استفاده از یک انیمیشن » می نامیم، تمشک زرینی را به این فرد اهدا میکنیم و امیدواریم که دفعات بعد توی حوزه سینما و انیمیشن و هنر سر و کله اش پیدا نشود تا مجبور شویم به این ستون بیاریمش و یک تمشک زرین تر و تمیز تقدیمش کنیم.

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!