5033105

Zarinدر هفته ای که گذشت هیلاری سوانک مصاحبه ای انجام داد و از دلایل عدم حضورش در سینما پرده برداشت. سوانک گفت که به دلیل عمل پیوند ریه پدرش بازی در هیچ فیلمی را قبول نمیکند تا بتواند به پدرش رسیدگی کند. سوانک گفت : « این روزها در چشم بر هم زدنی می‌گذرند. من به دلیل مراقبت از پدرم مجبورم به موقعیت‌های کاری نه بگویم اما مهمترین چیزی که در زندگی هر کس وجود دارد، خانواده است.اکنون بیش از هر کاری، دوست دارم از پدرم پرستاری کنم. می‌دانم که اگر این کار را انجام ندهم، یک روز به گذشته نگاه خواهم کرد و افسوس خواهم خورد که چرا پدرم را در زمانی که به من نیاز داشت رها کردم.»

این روزها کم پیدا میشه هنرمندان مشهوری که اینچنین پایبند به خانواده باشند و ارزش های بنیان خانواده رو بالاتر از کارشون بدونند. این حرکت هیلاری سوانک جای کلی تقدیر داره، به همین جهت به دلیل آنچه که « اهمیت به جایگاه خانواده توسط بازیگر اسکاری سینما » می نامیم، لوح زرینی را به سرکار خانم هیلاری سوانک تقدیم میکنیم و امیدواریم که پدر گرامی اش سلامتی شان را بدست بیاورند و خودشان هم دوباره به سینما برگردند و اسکار بگیرند.

1436646678 7188dd0da12b1dd423125

Zarinجانی دپ در هفته ای که گذشت یک کار قشنگ و درست و حسابی انجام داد و اونم این بود که در حین فیلمبرداری فیلم « دزدان دریایی کارائیب : مردان مرده هیچ داستانی نمی‌گویند » با لباس و گریم جک اسپارو به بیمارستانی که در اونجا کودکان سرطانی نگهداری می شدند رفت و این بچه ها را خوشحال کرد و کلی لحظات قشنگ و دوست داشتنی بوجود آورد.

ما هم که کلی با اینجور حرکت های اجتماعی قشنگ حال میکنیم، به دلیل آنچه که « خوشحال کردن کودکان سرطانی توسط بازیگر مشهور دنیا » می نامیم، لوح زرینی را به جانی دپ تقدیم میکنیم و امیدواریم که با قسمت جدید « دزدان دریایی کارائیب » دوباره به روزهای خوب بازیگریش برگرده و منتقد اینجا هم باهاش آشتی کنه!

Flle2d

68466در هفته ای که گذشت گزینه تقریبا همیشگی ما در ستون تمشک های هفته مجددا تشریف آوردند و این ستون را نورانی کردند و آن کسی نیست جز جناب فرج الله سلحشور.

در هفته ای که گذشت جناب سلحشور در مصاحبه ای تند و تیز به رخشان بنی اعتماد تاخت و اینچنین گفت : « شما الان را ببینید، همین الان چه کسانی را در سینما برای مردم الگو می‌کنند؟ کسی که نه ظاهر و نه واقع‌شان نشانی از خدا و پیغمبر ندارد. سینماگری که به راحتی به همه مسئولان اهانت می‌کند و می‌گوید فیلمم را اکران می‌کنم و مردی هم نمی‌بینم که جلوی اکران آن را بگیرد. »

خب ما اینجا ضمن پوزش از سرکار خانم بنی اعتماد به جناب سلحشور میگوییم که بزرگوار، اصولا هر فیلمی که تمام مراحل ممکن را طی کند و مجوز های لازم را بگیرد قابلیت اکران دارد و طبق قانون باید اکران شود. خدای ناکرده منظور شما این نیست که بی قانونی صورت بگیره و فیلم مجوز دار اکران نشه!؟ بعدشم، آخه برادر این چه طرز صحبت کردن هست، شما مثلا در قشر فرهنگیان دسته بندی می شوید ها!

بهرحال، به دلیل آنچه که « بی احترامی یک کارگردان به کارگردان دیگر » می نامیم، تمشک زرین دیگری را به جناب فرج الله سلحشور تقدیم میکنیم و مثل همیشه، امیدوار میمانیم که یک روز ایشان بالاخره دست از این ادبیاتشان بردارند و باعث تمشک گرفتنشان نشوند.

Fnn3i421

68466در هفته ای که گذشت سرکار خانم بهنوش بختیاری یک مطلبی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که درباره یک بنده خدایی بود که نظری در صفحه اش ارسال کرده بود. خانم بختیاری هم کلی از این نظر شاکی شد و بصورت عمومی مطلبی در اینباره ارسال کرد. در این نظر که خانم بختیاری منتشر کرده فردی به شوخی جمله ای که در تصویر زیر میبینید را برای ایشان منتشر کرده که به نظر می رسد کاملا طنز باشد. اما خانم بختیاری درباره این جمله نوشت : « کامنتایی که میخونم نشان کامل از این داره که در چه وانفسایی داریم زندگی میکنیم و اینهمه بی نزاکتی و بی فرهنگی و صد دستگی از کجا امده. به خاطر همین قضاوتای زود و کی چی گفت مام همونو بگیم. »

ما اینجا به خانم بختیاری عزیز می گوییم که خواهر من، این نظر که کاملا مشخصه طنز بوده و یک عزیز بیکاری بلند شده از ذوقش استفاده کرده و همچین چیزی ارسال کرده شما چرا جدی گرفته اید آخه! آقا شما یه لحظه اسم و رسم طرف رو نگاه کنید!! شما که خودتان بازیگر طنز هستید خانم...

بهرحال، به دلیل آنچه که « جدی گرفتن یک نظر طنز توسط بازیگر و عصبانی شدن بابت آن » می نامیم، تمشک زرینی را به سرکار خانم بختیاری عزیز تقدیم میکنیم که کلی واویلا سر داد و دم از فرهنگ و اینا زد در صورتی که اون بنده خدا فقط می خواست یک شوخی داشته باشد که در متن هم مشخص هست!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!