5235232

Zarinنگار جواهریان در هفته ای که گذشت به عنوان داور نهمین دوره جایزه آسیاپاسفیک (استرالیا) شد تا ما هم اینجا کلی از شنیدن این خبر خوشحال بشیم. نگار جواهریان دو سال پیش نیز برای بازی در فیلم « حوض نقاشی » نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن از همین جشنواره آسیاپاسیفیک شده بود.

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « حضور نماینده سینمای ایران در میان داوران یک فستیوال مطرح جهانی » می نامیم، لوح زرینی را به سرکار خانم نگار جواهریان تقدیم میکنیم و امیدواریم که همیشه داور باشند و آسیاپاسیفیک بروند و ما هم اینجا لوح زرین بهشان تقدیم کنیم.

15 8 17 1349512B6CC8B300000578 3200488 im55

Zarinدر هفته ای که گذشت گزارشی منتشر شد از بهبود وضعیت زندگی 109 خانوار شهر نیو ارولئان آمریکا که در جریان طوفان سهمگین کاترینا خانه و زندگی شان را از دست بودند. بهبود وضعیت زندگی این افراد در این منطقه به دلیل پیگیری ها و کمکهای برد پیت محقق شد که توجه ویژه ای به زندگی اهالی این منطقه پس از طوفان کاترینا داشته است. پیت منزل 6.5 میلیون دلاری خودش در این شهر را نیز برای فروش گذاشته و گفته: « ما با آگاهی اندکی نسبت به این کار، قدم در راه بازسازی گذاشتیم. در حالی که نمی‌دانستیم خانه‌سازی کار بسیار دشواری است. »

ما هم اینجا ضمن حال کردن با مسئولیت پذیری زن و شوهر بازیگر، به دلیل آنچه که « مسئولیت پذیری اجتماعی بازیگر مشهور سینما در قبال مردمش » می نامیم، لوح زرینی را به برد پیت می دهیم که ببرد خانه بگذارد کنار لوح های زرین همسرش. امیدوارم که اینچنین حرکات انسان دوستانه ای را بیشتر شاهد باشیم و اینبار هنگام اهدای لوح زرین نام یک هنرمند وطنی را شاهد باشیم.

600

Zarinسرکار خانم شبنم قلی خانی در هفته ای که گذشت به سلامتی صاحب فرزند دختری شدند و با ارسال تصویری در صفحه اینستاگرامشان که دستشان را در دست فرزندشان نشان می دهد، بطور رسمی اعلام کردند که مادر شدند و حالا باید حسابی بچه شان را تر و خشک کنند.

ما هم اینجا ضمن تبریک به خانم شبنم قلی خانی که مدتهاست در ایران نیست و ظاهرا در استرالیا حضور دارند، اعلام میکنیم که قدم نو رسیده مبارک باشه و شادی را برای شما و خانواده محترمتان به ارمغان بیاورد. یک لوح زرین را هم به رسم ادب و هدیه، تقدیم جنابعالی میکنیم.

saah2manrh

68466جناب آقای منصور لشگری قوچانی که تهیه کننده فیلم « عصر یخبندان » هستند و فیلمشان این روزها در حال اکران هست، در یک اظهار نظر اینستاگرامی به گلایه از مدیران فرهنگی کشور پرداختند و اینچنین گفتند :

 

بی کفایتی مدیران فرهنگی

نتیجه اش می شود !!!!

سینمای عنبر و شتری ....

نه تدبیری نه امیدی !!!!

حالا اینجا ما کار به این اظهار نظر نداریم اما سامان مقدم در پاسخ به این اظهار نظر حرف عجیب تری زد که نشد بدون اهدای تمشک از کنارش عبور کنیم.

سامان مقدم در پاسخ به اظهارات منصور لشگری قوچانی گفت : « گفته ام مصاحبه نمی کنم اما این به معنی نیست که لال هستم خوشبختانه رسانه هایی که نظرات افرادی مثل شما را منعکس می کنند خیلی مورد توجه من نیستند. در نتیجه خزعبلات این چنینی را کمتر می بنیم اما اگر خیلی اتفاقی مثل امشب بار دیگر با چنین موقعیتی رو به رو شوم ،شما را به راحتی با کلمه از سر در سینمای فیلم شکست خوردتان آویزان می کنم! »

بچه های مووی مگ با شنیدن این اظهار نظر یاد فیلمفارسی های دهه ی پنجاه افتادن و قیصر و داش آکل رو زنده کرد و آورد جلوی چشمشون! همینجا از جناب مسعود کیمیایی درخوست داریم تا چنانچه قصد ساخت فیلمی توی مایه های « قیصر » را دارند استعداد های سامان مقدم برای حضور در مقابل دوربین را کشف کرده و برای استفاده از ایشان و ادبیاتشان نهایت تلاش را بکار گیرند.

بهرحال، به دلیل آنچه که « اظهارات چاله میدونی کارگردان جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را به جناب آقای سامان مقدم تقدیم می کنیم و به ایشان می گوییم که : « ببین دااااش! یه بار دیه اَین ورا مرا رد شی، سر و کارت با دااااشِ تمشک بِدَت هستا! اَ ما گفتن بود و از شما نَشنُفتن! »

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به جامعه مجازی سایت مووی مگ بپیوندید و دوستان سینمایی جدید پیدا کنید!