1428578569060 0122

68466در هفته ای که باز هم هیچکس نتوانسته لوح زرین دریافت کند، یک مورد تمشک بگیر داشتیم که در آن سرکار خانم الهام چرخنده در دانشگاه تبریز سخنرانی انجام دادند و یک سری حرف های عجیب و غریب مطرح کردند که بصورت خلاصه اینجا ذکر می کنم :

- موقعیتی که من داشتم و می توانستم در بهترین سالن های خارج از کشور کنسرت بگذارم و بروم جای کسانی چون گوگوش بنشینم اما نپذیرفتم!

- پنج شش سال پیش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان مختلفی هم سراغ من آمدند و پیشنهاد حضور به عنوان نقش اول سریالی که مضمونش مربوط به یک خانم مانکن و چند نفر مرد عاشق و شیفته او بود را دادند و گفتند ۵-۶ میلیارد به تو می دهیم و بدون شک هر بازیگر دیگری بود؛ قبول می کرد اما من قبول نکردم!

ما اینجا دو دوتا چهارتا کردیم ببینیم که در سالهایی که سرکار خانم چرخنده در خارج از کشور تشریف داشتند و دلار هم هزار تومان بود، کدام شبکه قصد تهیه سریال داشت که اتفاقا 5-6 میلیون دلار هم می خواستند تقدیم سرکار خانم چرخنده کنند که هرچه بیشتر گشتیم، کمتر به نتیجه رسیدیم. اصولا ما خیلی فکر کردیم ببینیم که در زمان حضور سرکار خانم چرخنده در شبکه های برون مرزی آیا اصلا شبکه ای فارسی زبان بود که سریالی بسازد ( که این وسط بخواهد 5-6 میلیون دلار هم دستمزد به ایشان بدهد! ) که بازهم هیچ چیز پیدا نکردیم!

از این رو، به دلیل آنچه که « صحبت های بی کنتور » می نامیم، تمشک زرینی را به سرکار خانم چرخنده اهدا می کنیم و امیدواریم که خاطرات اینچنینی مطرح نکنند تا ما هم مجبور به حساب و کتاب و بررسی گذشته شویم! به جان خودم بچه های مووی مگ هنوز دارن به 5-6 میلیون دلاری که گفته شده فکر میکنن ببینن برای چی باید پرداخت می شده. اصولا کل هیکل یک شبکه در آن سالها نصف این مبلغ هم نمی ارزید و... ای بابا بی خیال!

1428578569060 0111111111

68466اینطور که از شواهد پیداست ما هر یک هفته در میان باید بیاییم اینجا و یک تمشک زرین به شایعه پراکنان درباره مرگ هنرمندان اختصاص دهیم.

در هفته ای که گذشت دوباره یک عده ای راه افتادند و خبر درگذشت خانم شهلا ریاحی را منتشر کردند که بلافاصله این خبر توسط پسر ایشان تکذیب شد و عنوان شد که خانم ریاحی خوشبختانه حالشان خوب هست و هیچ مشکلی هم برایشان پیش نیامده است. اقایان و خانمهایی که این شایعات را منتشر می کنید، بابا یکم وجدان هم خوب چیزیه آخه!

از این رو، به دلیل آنچه که « شایعه انتشار اخبار مرگ و میر هنرمندان توسط افراد نامشخص » می نامیم، تمشک زرینی را به فعالان این عرصه تقدیم میکنیم و باز هم مثل همیشه امیدوار میمانیم که یک روز وجدانشان به درد بیاید تا دیگر اینقدر راحت افراد مختلف را با شایعاتشان ناراحت نکنند.

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به کانال رسمی مووی مگ در تلگرام بپیوندید!