4932866402

Zarinدر هفته ای که گذشت یک خبر خیلی همچین دلچسب و جذاب داشتیم اونم اینکه سرکار خانم مهسا احمدی موفق شد در جشنواره « Action Icon » جایزه کریستال آوارد رو دریافت کنه و نامش را به عنوان اولین بدلکار زن ایرانی که موفق شده به تنهایی جایزه ای متعبر در این رشته کسب کند را ثبت نماید.ما هم اینجا وقتی خبرش رو شنیدیم کلی خوشحال شدیم چون قبلا مووی مگ با این 3 بدلکار مصاحبه کرده بود و کلی آشنا دراومدیم بهرحال!

از این رو، به دلیل آنچه که « افتخار آفرینی بدلکار زن ایرانی در فستیوال جهانی » می نامیم، لوح زرینی را به سرکار خانم مهسا احمدی تقدیم می کنیم و امیدواریم که موفقیت هایش و گروه بدلکاران 13 هرگز به اینجا ختم نشود و هر روز شاهد پیشرفتشان باشیم. مواظب خودتونم باشید بچه ها آخه معمولا شما خیلی خطرناک هستید!

2 1 20151020112433

68466در هفته ای که گذشت خبر رسید که پسرِ گمشده جناب آقای پاتریک کینی که در هالیوود دستیار کارگردان هستند و بهرحال کلی پیرهن پاره کردن در این مسیر، سر از گروه تروریستی داعش درآورده و به عضویت آنان درآمده است!

ظاهرا خانواده کینی دو سالی می شد که از پسرشان خبر نداشته اند و شازده هم کل دنیا را گشته بود و آخرش تصمیم گرفته به عضویت داعش درآید و به انجام فعالیت های تروریستی اقدام نماید.

ما هم اینجا از این جهت که این شازده، پسرِ یک سینمایی هست، به دلیل آنچه که « تروریست شدن سینمایی زاده جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را تقدیم این آقا پسر می کنیم و امیداواریم دیگر هیچ انسان سالمی تصمیم نگیرد سر از گروه این جماعت آدمکش درآورد.

2 1 20151017135717

68466در هفته ای که گذشت یک مورد جوگیری اساسی هم داشتیم که کلی ما رو سرحال کرد! قضیه از این قراره که لیندسی لوهان که در چند سال اخیر بیشتر به خاطر مواد کشیدن و ترک کردن و دزدی و اینا اسمش بر سر زبانها افتاده تا یک بازیگر، اعلام کرد که می خواهد برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در آمریکا نامزد شود! لوهان اعلام کرد که اولویتش این هست که نمی خواهد هیچ بچه ای در جهان بی پناه باشد.

از الان اگر بخواهیم لیندسی لوهان را رئیس جمهور ایالات متحده در آینده بدانیم، احتمالا باید منتظر تغییرهای لحظه ای در سیاست های داخلی و خارجی این کشور باشیم. یک روز را بی جهت تعطیل رسمی اعلام می کند و احتمالا یک روز را هم به روز ملی « استعمال مواد مخدر » اختصاص می دهد! بماند که احتمالا باید هر یک روز در میان توهم بزند و همه را آماده باش دهد.

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « اعلان کاندیداتوری بازیگر بنگی جماعت برای انتخابات ریاست جمهوری » می نامیم، تمشک زرینی را به ایشان و کسانی که وظیفه تامین جنس ایشان را دارند تقدیم می کنیم و امیدواریم که دیگر کمتر شاهد بالا رفتن دوز مصرف مواد لیندسی باشیم. البته همین حالا هم یکی را در صف نامزدهای ریاست جمهوری داریم که دست کمی از لیندسی ندارد!

2 1 20151019135154

68466هر ساله در ایالت فلوریدای آمریکا جشن خیابانی به احترام زامبی ها برگزار می شود و مردم با شرکت در این جشن خودشان را به شکل زامبی ها در می آورند تا برای خودشان تفریحی انجام داده باشند. امسال در جریان این رویداد ظاهرا یک سری افراد قضیه را جدی گرفتند و زده اند همدیگر را تکه و پاره کرده اند و چندین کشته بر جای گذاشته اند!

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « تغییر کاربری از زامبی الکی به زامبی واقعی » می نامیم، تمشک زرینی را به این زامبی نماها تقدیم می کنیم که قرار بود بی آزار باشند اما جو گرفتتشان و زده اند همدیگر را کشته اند! زامبی هم زامبی های قدیم!

 

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به کانال رسمی مووی مگ در تلگرام بپیوندید!