5da40835 54f823422

Zarinدر هفته ای که گذشت لئونارد خان دیکاپریو یک حرکت باحال انجام داد و تصویری از دریاچه ارومیه در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که حسابی ما رو غافلگیر کرد و البته مهمتر از همه اینها با این کار دوباره به ما یادآوری کرد که چه بلایی سر دریاچه ارومیه آمده و باید فکری به حالش کرد.

این حرکت دیکاپریو شایسته یک لوح زرین هست و به همین جهت، به دلیل آنچه که « دغدغه محیط زیست داشتن لئودیکاپ » می نامیم، لوح زرینی را به این بازیگر ارزشمند تقدیم می کنیم که ثابت کرده هم در سینما کلی حرف برای گفتن داره و هم در زندگی شخصی اش.

16 5 3 103383898

Zarinکیت بلانشت در هفته ای که گذشت به عنوان سفیر صلح سازمان ملل انتخاب شد تا برود جاهای محروم و با توجه به شهرتش توجه جهان را به مشکلات پیش روی بشر جلب نماید. بلانشت هم با جان و دل پذیرفت و گفت که کول بارش را بسته تا برود مکان های دور افتاده تا ببیند در دنیا چه خبر هست. اینم تصویر و سندش که خانم بلانشت در حال بازدید از اردوگاه آوارگان سوری می باشد.

ما هم که اینجا به هر حرکت مثبتی که در جهت رفع شدن مشکلات بشر باشد لوح زرین می دهیم، به دلیل آنچه که « مسئولیت بازیگر مشهور در قبال جایگاهش » می نامیم، لوح زرینی را به خانم کیت بلانشت تقدیم می کنیم که بجای برگزاری « نشست آسیب شناسی مشکلات مهاجرت و راه های مقابله با آن » بلند شد رفت در قلب اردوگاه مهاجران تا بلکه بتواند کاری انجام دهد.

4484037 3765444

68466حالا یک لوح زرین به دیکاپریو که دادیم اما باید در ستون تمشک زرین، به آن دسته از هموطنانی هم که لطف کردن تشریف بردند به صفحه ایشان و طبق معمول با باران توهین به ایشان عرض ادب کردند ، تمشک زرینی هم تقدیم کنیم.

این افراد که ظاهرا فرق میان یک اتفاق مثبت و منفی را درک نمی کنند و در هر صورت با توهین به سراغ سوژه مورد نظر خود می روند، به صفحه لئوناردو دیکاپریو رفته پیامهای مختلفی از جمله فروش پراید، فروش خر مش حسن ، توهین به آبا اجداد او و... را منتشر کردند که حسابی باعث شرمندگی ما شد.

بهرحال ، ما اینجا به دلیل آنچه که « بی فرهنگ بازیه یه سری آدم » می نامیم، تمشک زرینی را حالا دیگه مطابق سنت، به این افراد تقدیم می کنیم و باز هم امیدوار می مانیم که دیگه به صفحه کسی حمله نکنند.

a232323w javsaz ir21313

68466در هفته ای که گذشت فرزاد حسنی یک حرکت غیرقابل انتظار انجام داد که سراپا تمشکی بود!

فرزاد حسنی در برنامه « اکسیر » که از شبکه سوم پخش می شود، به مهمان برنامه به اسم جمشید یک سری توهین های غیرمنتظره بر روی آنتن زنده انجام داد که همه ما رو به حیرت وا داشت. دیگه نمیگیم چی شد چون احتمالا همه شما دیده اید و اگرم ندیده اید در این مووی مگ ویدئوش هست.

ما هم اینجا ضمن محکوم کردن اجرای فرزاد حسنی به او می گوییم که برادر من! معنی یک مجری رک و تیز و باهوش این نیست که شما هرچی از دهانت خارج شد به مهمانت بگی و فکر کنی کار باحالیه! من ذره بین و کلا مووی مگی ها پیشنهاد می کنیم که شما یک نگاه به شوهای تلویزیونی معروف جهان بندازی تا متوجه شوی که جسارت و اجرا در کمال ادب و احترام اتفاق می افتد نه توهین به مهمان.

از این رو، ما به دلیل آنچه که « توهین فرزاد حسنی به مهمان برنامه اش » می نامیم، تمشک زرینی را همچین سفت و سخت تقدیم این بزرگوار می کنیم و امیدواریم که دیگر شاهد چنین رویه ای در صدا و سیما نباشیم؛ هرچند که اخیرا مثل اینکه ایشان دوباره به اضافه وزن یک بازیگر سینما گیر داده اند!

ha333nija2323

68466این هفته برنامه اکسیر حسابی دست ما رو برای پر کردن این ستون باز گذاشت و خودش به تنهایی 2 تمشک زرین ما رو نصیب خودش کرده.

دومین تمشک زرین هفته را باز هم به برنامه اکسیر می دهیم که بعد از اعتراضات به توهین فرزاد حسنی به مهمانش، برداشته یک پشت صحنه از برنامه در صدا و سیما پخش کرده و گفته همه اینها فیلم بوده و اصلا جمشید اقا بازیگر هست و تازه 4 قسمت هم باهاش قرارداد بستیم که برامون بازی کنه و شما ملت مشکل دارید که همش زود قضاوت می کنید و ما خوبیم و ال و بل و...

آقا با راست و دروغش کار نداریم که اینقدر راجعش صحبت شده که دیگه حال ندارم دوباره بگم اما آخه اینقدر یعنی سخته که شما بیایید بگید « عذرخواهی میکنیم از ملت؟ » چرا اینقدر این جمله سخت شده و کسی حاضر نیست قبول کنه که بابا اشتباه صورت گرفته خب!. بجای طلبکار بودن یکبار هم عذرخواهی کنید!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « قبول نکردن اشتباه از طرف برنامه اکسیر می نامیم » ، تمشک زرینی را به تهیه کنندگان این برنامه و کلا کسایی که بجای عذرخواهی اومدن گفتن خودتون مشکل دارید نه ما، تقدیم می کنیم و امیدواریم که این رویه یه روزی اصلاح بشه.

 

 

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به کانال رسمی مووی مگ در تلگرام بپیوندید!