salman khan234

Zarinدر هفته ای که گذشت یک ویدئو منتشر شد که در آن سلمان خان، بازیگر مشهور بالیوود، هنگامی که مجری برنامه در حال صحبت بود و به یکباره صدای اذان شنیده شد، از مجری درخواست کرد تا به احترام اذان سکوت کند و به آن احترام بگذارند.

البته تاریخ این ویدئو احتمالا متعلق به هفته پیش نیست اما ما در هفته پیش آن را دیدیم! بنابراین ما اینجا به دلیل آنچه که « ادای احترام ستاره بالیوود به اذان » می نامیم، یک لوح زرین را به سلمان خان اهدا می کنیم که ارزش و احترام اذان را به جمع یادآوری کرد و کلی احترام خرید.

a3c270e72b2d9530e23

68466در هفته ای که گذشت، سیاوش قاسمی ، بازیگر سینما و تلویزیون ایران به یکباره در رسانه ها ظاهر شد و گفت که در حین اجرای برنامه ای به نفع خیریه مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شده است! البته آقای امیری در پاسخ به سوال درباره جزئیات این اتفاق گفت که : « درباره جزئیات آن شب دیگر نخواهم گفت! » و فقط خطاب به مردم م مسئولین گفت که ما رو نزنید، ما آدم خوبیم.

ما اینجا ضمن محکوم کردن هرگونه اعمال خشونت در مراودات انسانی، تمشک زرینی را به دلیل آنچه که « گوشمالی دادن بازیگر جماعت به دلایل نامشخص » می نامیم، به آن افراد بزن بهادر تقدیم می کنیم که آخرش هم نفهمیدیم برای چه به سمت این بازیگر هجوم برده اند و در یک مراسم خیریه گرد و خاک به پا کرده اند. همینجا هم یک پرانتز باز کرده و اعلام می کنیم که اگر متوجه بشیم همه این قضایا.... آن وقت تمشک پلاتینیومی در انتظارتان خواهد بود!

62886 307323

68466آقا یه چند هفته ای هست که هنرمندان سالهای گذشته مصاحبه هایی انجام می دهند و اعلام می کنند که ما به دلیل قدرنشناسی سینما و تلویزیون و باند بازی و اینا دیگه سر کار نیستیم و دلخوریم و بشکنه این دست که نمک نداره. در جدیدترین مورد هم ایرج خان نوذری از باندبازی و قدرنشناسی صدا و سیما و تلویزیون گفته که باعث شده کسانی مثل او بیکار باشند و خارج از گود قرار بگیرند.

ما اینجا یه چیز رو به طور کلی اعلام می کنیم و آن اینکه در همه جای دنیا هر هنرمندی دوره و زمانی دارد و زمانی که از دوره اش گذشت، بازار و رسانه خود به خود نفرات را جایگزین او می کند تا از این به بعد این بنده خدا چهره جدید رسانه باشد. برای همین هم گفته می شه که سینما و تلویزیون بی رحم هست و هیچکس را ضمانت نمی کند که تا ابد محبوب باشد. حالا هم حکایت برخی از عزیزان داخلی است که هنوز متوجه نشده اند سینما و تلویزیون مثل اداره دولتی نیست که همیشه در آن حضور داشته باشند و هرچیزی هم که ساخته می شود در آن بازی کنند! آقا خب نمی شود که ملت طی 20 سال 20 فیلم ببیند که بازیگر همه شان چند نفر هستند!

از این رو، ما به دلیل آنچه که « طلبکار بودن بازیگر جماعت از مدیاسیتی » می نامیم ، تمشک زرینی را به عزیزانی که معتقد هستند تلویزیون و سینما متعلق به آنان هست و حتما و حتما باید در آن حضور داشته باشند و اگرم نباشند حتما باند بازی در جریان است تقدیم می کنیم و پیشنهاد می کنیم که همکاران غربی شان را هم رویت کنند!

ebr443yim 7821868 3285 640x360

68466در هفته ای که گذشتیم لشگر آنلاین ایرانی در ادامه اکتشافات توهین آمیزشان، اینبار صفحه خواننده و بازیگر مشهور ترکیه یعنی ابرو گوندش را به عنوان مقصد تعیین کردند تا بروند و حسابی از خجالت این بنده خدا که خودشم الان در دنیای واقعی با یک ایرانی حسابی داستان دارد و هربار باید او را در ورود و خروج به زندان همراهی کند، در بیایند. جالب اینه که اینقدر توهین آنلاین افزایش پیدا کرده که خود جناب اینستاگرام هم دست به کار شده و گفته که بزودی قراره مکانیزم جدیدی رو بکار بگیره تا توهین ها منتشر نشود و فضا سالم بمونه!

ما هم اینجا به دلیل آنچه « یورش توهین آمیز کاربران آنلاین ایرانی به صفحات این و آن » می نامیم، تمشک کلاسیکی را که دیگه خودشون میشناسن نیازی به معرفی اش نیست، به آنان تقدیم می کنیم و می دانیم که سر به راه نمی شوید و همینطور قرار است سر راهتان کلی به فرهنگ و ادب این ممکلت نزد مردم جهان گند بزنید اما خب، امیدواریم که سر به راه شوید.

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به کانال رسمی مووی مگ در تلگرام بپیوندید!