chri343 choa t34

Zarinدر هفته ای که گذشت کریس پرت که توی این یکی دو سال اخیر حسابی بازیهاش گرفته و کلی فیلمهاش فروخته ، بلند شد و رفت عیادت کودکان مبتلا به سرطان و کلی بهشون روحیه برای زندگی داد. عیادت از بیماران و کلا حرکت های خیرخواهانه در سالهای اخیر بدجوری در میان هنرمندان غربی طرفدار پیدا کرده که خدا رو شکر، اتفاق خوشایندیست.

ما هم اینجا ضمن حمایت از اینجور حرکت ها، به دلیل آنچه که « مسئولیت ستاره سینما جماعت در قابل اجتماعش » می نامیم، لوح زرینی را به کریس پرَت تقدیم می کنیم و همینجا هم اعلام می کنیم که اگر کسی به این بنده خدا به جای کریس پِرَت بگوید کریس پَرت ، خودم از خجالتش در میام!

 6fc2bb70aafbba4de37b3e59b42

Zarinدر هفته ای که گذشت شیلین وودلی بازیگر زن آمریکایی در جریان یک حرکت اعتراضی به احداث خط لوله نفتی در داکوتای شمالی بازداشت شد.

شیلین خانم به همراه 200 نفر دیگه در محل حاضر شده بودند که یک اعتراض اجتماعی علیه یک اقدام نادرست انجام دهد که خب دستگیر شدند و بعد از چند ساعت آزاد شدند. شیلین خانم گفته که چون مشهور بوده فقط او را دستگیر کرده اند و اینم یکجور بدبختیه!

ما هم اینجا به دلیل اینکه این بازیگر در حرکت اجتماعی شرکت می کند و از پشت اینستاگرام ندای عدالت سر نمی دهد، لوح زرینی بهش تقدیم می کنیم و معتقدیم که درسته که قسمت سوم این « ناهمتا » خیلی بی سر و ته بود اما حرکت اجتماعی شما قابل تقدیر بود. یه سلامی هم جا داره داشته باشم خدمت آن عزیزانی که هر دقیقه هشتگ می سازند و میگویند کلیک کن یک دلار ریخته میشه به حساب کودکان کار!

 nate parke4221

68466در هفته ای که گذشت یک پوستری از فیلم « پارادایس » منتشر شد که سر و شکل عجیبی داشت و تا حدودی هم جنجال به پا کرد. اما ما اینجا کاری به جنجال ها و ایناش نداریم.

بخش تمشک بگیر این جریان این بود که علی عطشانی، کارگردان این فیلم بعد از چند روز که حساب اسم فیلم سر زبان ها افتاد برگشت و گفت که این پوستر نمی دونم از کجا دراومده و تا زمانی که پروانه نمایش صادر نشه انتشار پوستر غیرقانونی هست و کلی صحبت دیگه.

ما اینجا نفهمیدیم که این پوستر چرا و چطوری و توسط چه کسی منتشر شده که جناب عطشانی در جریان نبودند! هرجور که حساب میکنیم میبینیم که این شیوه تبلیغ از نوع « من نمیدونم کی منتشر کرده » می باشد که در سالهای گذشته هم کلی نمونه دیگه ازش شاهد بودیم. فارغ از همه اینا، ما هنوز منتظر فیلم استاد با حضور جورج کلونی و ناتالی پورتمن هستیم که ظاهراً کسی ازش خبر ندارد!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « تبلیغات به سبک من نبودم دستم بود ،تقصیر آستینم بود » می نامیم، تمشک زرینی را به علی عطشانی بابت این اظهار نظرش تقدیم می کنیم و امیدواریم که حداقل از این به بعد بداند که چه چیز از فیلمش منتشر می شود! سلام بنده ذره بین را هم به عمو جورج برساند!

 20161015085833 11

68466در هفته ای که گذشت جان وویت که آقاجانِ سرکار خانم آنجلینا جولی باشند، یک دعوای لفظی آنلاین نسبتا شدیدی را با رابرت دنیرو که کلی حرف های زشت به ترامپ زده بود آغاز کرد و گفت که او خودش اینکاره هست اما از رو نمی ره!

اما بخش دوم صحبت های جان وویت جالب بود یعنی جایی که او گفت : « اگر هیلاری کلینتون رئیس جمهور شود ملت دیگر نمی توانند اسلحه حمل کنند! » یا این جمله که : « ترامپ عظمت را به آمریکا باز می گرداند. »

آقا ما کلا سر از کار این حمل اسلحه به منظور حفظ امنیت در نمیاریم و اون بخش عظمت آمریکا و اینا هم که مال دوره جنگ سرده رو هم به حساب پرت بودن استاد از سیاست روز می گذاریم. بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « صحبت های بامزه آقاجانِ آنجلینا جولی درباره اجتماع و سیاست » می نامیم، تمشک زرینی را به این عزیز تقدیم می کنیم و می گوئیم که صلح جهانی نه با حمل سلاح ایجاد می شود و نه حمله نظامی و نه... بگذریم بابا همش سیاست شد که... بی خیال!

          

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به کانال رسمی مووی مگ در تلگرام بپیوندید!