179773 9943

68466در هفته ای که گذشت خسرو معتضد که تاریخ شناس می باشد نامه ای نوشت که گیرنده آن صدف طاهریان، بازیگر سابق ایرانی که الان در خارج به سر می برد بود.

جناب معتضد در این نامه کلی خانم طاهریان رو نصیحت کرده که یه تیکه لباس بپوشه و اینقدر اونجوری اونجوری نباشه و همچنین گفته که بره زبان انگلیسی یاد بگیره و کلاس بازیگری هم ثبت نام کنه تا یه کاری یاد گرفته باشه. البته استاد در آخر نامه نوشته اند : « نه قشری‌ام، نه تندخو و نه کینه‌توز. این راه هنرپیشه شدن نیست؛ بزودی گم و گور و فراموش خواهی شد! »

آقا ما نمی دونیم چه خبره توی این مملکت که هر روز یکی از اهالی هنرش داره به اون یکی نامه میده و نصیحتش میکنه! آخه چه کاریه استاد! ایشون خوب بود، زشت یا زیبا، رفته اند آن سمت دنیا و کاری به شما ندارند، بعد شما در یک حرکت غیرمنتظره تشریف برده اید پروفایل ایشون رو دید زده اید و آمده اید نامه تنظیم کرده اید!؟

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « نامه بی رتبط از یک تاریخ دان به یک بازیگر سابق! » می نامیم، تمشک زرینی را به استاد معتضد تقدیم می کنیم که نفهمیدیم یکدفعه چه شده که به ذهنشان خطور کرده تا به صدف طاهریان نامه ارسال کنند. والا ما هرچقدر هم از همسایه ها خبر گرفتیم که ببینیم این خانم آیا چیزی درباره استاد گفته اند که ایشان جواب داده، به هیچ نتیجه ای نرسیدیم. همسایه مان هم بعد از اعلام این موضوع رفت تا نان تازه بخرد!

 000com 5

68466آقا در هفته ای که گذشت یکدفعه جناب کلاهداری هم حضورش در رسانه ها سبز شد و آن هم با یک مصاحبه عجیب و غریب.

حامد کلاهداری که کارگردان فیلم جنجالی « پایان نامه » بوده، درباره سوالات خبرنگار درباره این فیلم و حواشی بعد از اون که مصاحبه بازیگران این اثر درباره پشیمانی از بازی در این فیلم بود، گفت که نه آقا همه شون از خداشون بود که توی این فیلم بازی کنند و اینا.

اما بخش تمشک بگیر قضیه این صحبت جناب کلاهداری درباره خانم هانیه توسلی است که گفته : « امثال «جوجه‌هایی» مثل هانیه توسلی برای من حاشیه های زیادی درست کردند و جو مسمومی به راه انداختند ولی این خانم یادش باشد زمانی که در این سینما من بازیگر فیلم کیانوش عیاری بودم او حتی نمی‌دانست سینما را با کدام «س» می‌نویسند »

آقا ، استاد، برادر، بزرگوار، حالا که یک هفته ای هست خبری از بهروز افخمی در این ستون به دلیل جملاتش نیست، نوبت شما شده که با لحن بی ادبانه مصاحبه انجام بدی و بگی زمانی که فلانی با چوب دنبال لاستیک می کرد من با سی جی 125 توی خیابان تک چرخ می زدم؟! آخه شما ناسلامتی فیلمساز هستی و به قول خودت سابقه طولانی در بازیگری داری، ادبت کجاست مرد؟!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « بی ادبی فیلمساز جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را به جناب کلاهداری تقدیم می کنیم و امیدواریم که در مصاحبه های بعدی کمی خونسرد باشند تا جملاتشان در آینده به این شکل نباشد : « ببین داش! حرف زدی نزدیا! وگرنه میپیچی توی قوطی! »

 

 ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید