519054 jackie c44

Zarin آقا هر سال خیلی ها میان اسکار می گیرن و میرن و ما اینجا فقط به اونایی توجه می کنیم که پوست از سرشون کنده شده تا اسکار نصیبشون بشه! امسال آکادمی اسکار تصمیم گرفت یک مجسمه اسکار افتخاری را به جکی چان، هنرپیشه مطرح چینی به پاس تلاش هایش در دوران بازیگری تقدیم او کند که همینطور هم شد و استاد آمد و مجسمه اش رو گرفت و جگر ما هم همچین حال اومد!

از این رو به دلیل آنچه که « اسکار گرفتن بازیگری که خداییش حقش اسکار بود » می نامیم، لوح زرینی را به جکی چان بابت اسکاری شدنش تقدیم می کنیم و امیدواریم که در مسیر جدید زندگی اش در فعالیت های اجتماعی موفق باشد و یه دستی هم به سر و روی آن پسر ناخلفش بکشد که هیچ نشان از پدر ندارد.

 448 5455248 146222083255

Zarinاین هفته یک لوح زرین هم کنار گذاشتیم برای رضا رشیدپور که هفته گذشته گزارش ناراحت کننده ای را درباره بانو شهلا ریاحی پخش کرد و اما بعداً که متوجه شد عالم و آدم را ناراحت کرده، در صفحه اجتماعی اش تمام و کمال عذرخواهی کرد و گفت که شخصاً مسئولیت این اشتباه را برعهده می گیرد. این لوح زرین را به این دلیل تقدیم می کنیم که بالاخره یکی در صدا و سیما پیدا شد که به جای عذرخواهی نکردن و جا دادن جمشید آن پشت مشت ها به عنوان بازیگر، خیلی رک و راست بیاید و بگوید « اشتباه کردم! »

از این رو ، به دلیل آنچه که « عذرخواهی کردن یک صدا و سیمایی » می نامیم، لوح زرینی را به رضا رشیدپور تقدیم می کنیم که این حرکت قشنگ را انجام داد و امیدواریم که همکارانش هم این فرهنگ را یاد بگیرند تا مجبور نباشند جمشید ثابت در برنامه داشته باشند. البته ناچاراً بابت پخش گزارش یک تمشک زرین هم برای « حالا خورشیدی » ها کنار گذاشته ایم!

 16 11 13 18224photo 2000016 11 13 18 04 00

68466در هفته ای که گذشت گزارشی در برنامه « حالا خورشید » رضا رشیدپور از بانو شهلا ریاحی پخش شد که طی آن مشخص شد ایشان به دلیل آلزایمر خودشان را هم به یاد نمی آورند و در این وضعیت ایشان را به حرف گرفته اند تا مخاطب ببیند و حسابی رنج بکشد.

آقا یا خانم برنامه « حالا خورشید » ، گزارش تهیه کردن از هرکسی در وضعیت بیماری یکجور سوء استفاده از موقعیت او محسوب می شود و مخصوصاً در این مورد خاص بیماری مهلک بوده و نمایش چنین تصویری بدون شک روی روان مخاطبی که علاقه مند به ایشان و بازیهایشان بوده تاثیر خواهد گذشت. آن یکی بنده خدا را هم داشتیم که در هفته های گذشته رفته بود کنار تخت یک خدابیامرزی که دیدن وضعیتش هر قلبی را به درد می آورد، ایستاده بود و همچین فیگور گرفته بود که انگار فردا قراره رای گیری بشه!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « سوء استفاده از بیماری هنرمند پیشکسوت برای جذب مخاطب » می نامیم، تمشک زرینی را به سازندگان « حالا خورشید » تقدیم می کنیم که این گزارش غیرحرفه ای را منتشر کردند در حالی که مصاحبه شونده بندا خدا اصلا ً متوجه این نبود که چه خبر است.

 1478145051 831e2e9051cdf08399212300

68466در هفته ای که گذشت خبر رسید که جناب آلفونسو کوارون که خیلی ها احتمالا ایشون رو با « جاذبه » می شناسند، در حال ساخت فیلم جدیدش در سرزمین مادری اش مکزیک که پس از 15 سال به آنجا بازگشته به سر می برد که یک گروهی آمده اند و افتاده اند به جان بچه های پشت صحنه و هرچی داشتن و نداشتن دزیدند!

بعد از این اتفاق قربانیان نامه ای نوشتند و تایید کردند که مورد حمله قرار گرفته اند و وسایل شخصیشون مثل موبایل رو دزدیدن و رفتن. گفته شده که جناب کوارون در این رویداد سر صحنه نبوده و معلوم نیست کجا بوده.

از این رو ما اینجا به دلیل آنچه که « لاتیش رو پُر کردن دزدها در مکزیک » می نامیم، تمشک زرینی را به این دزد و سیکاریوها و کارتل ها و کلا هرکسی که یه وسیله ای از کسی میزنه تقدیم می کنیم و امیدواریم که بیکار بنشینند و آمیگو بازی در بیارن نه اینکه واسه اون بدبخت ها لاتی ماتی پُر کنند!

 

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید