2302558234

Zarin در هفته ای که گذشت جناب آقای جانی دپ که اخیرا کلی با همسر سابقشون خانم امبر هرد سرشاخ شدن و طلاقشون پر سر و صدا بوده، با لباس جک اسپارو بلند شد رفت به یک بیمارستان تا دل بیماران رو شاد کنه و حسابی بهشون یه حال اساسی داده باشه.

ما هم که از اینجور حرکت ها همیشه استقبال کرده ایم و می کنیم، به دلیل آنچه که « مسئولیت پذیری اجتماعی بازیگر مشهور جماعت » می نامیم، لوح زرینی را به جانی دپ تقدیم می کنیم که این روزها بازم رفته صدر جدول کم سودترین بازیگران هالیوود و کلی خرج گذاشته روی دست استودیوها.

 0 0 5740093912

Zarinدومین لوح زرین هفته را به حمید فرخ نژاد تقدیم می کنیم که یک نامه سرگشاده درباره همکاری اش با منطقه آزاد اروند و دبیری جشنواره منتشر کرد و از همکاری اش با این مجموعه انصراف داد. دلیل لوح زرین گرفتن آقای فرخ نژاد هم این هست که در نامه به وضوح اشاره کرده که یه سری بودجه فرهنگی تخصیص داده شده به این منطقه اما بودجه رو هم برداشتن و استفاده کردن اما هنرمندان رنگش رو هم ندیدن!

ما اینجا به دلیل آنچه که « رگ آبادانی بالا زدن بازیگر آبادانی » می نامیم، لوح زرینی را به آقای فرخ نژاد تقدیم می کنیم که خیلی صاف و صادقانه آمد حقیقت رو گفت و خودش رو از این مناسبات کنار کشید. البته بعداً یک مسئولی آمد و گفت که اینطور نبوده و اینا اما به جزئیات اشاره ای نکرد. به همین دلیل تا اطلاع ثانوی لوح رو تقدیم آقای فرخ نژاد میکنیم که نشون داد توی دوران " بودجه بازی " اثیر بودجه گیری نمیشه!

 20161213121858 Unti3433

Zarinسومین لوح زرین هفته رو هم تقدیم اصغر آقای فرهادی می کنیم که بالاخره فیلمش به لیست نهایی نامزدهای گلدن گلوب 2017 راه پیدا کرد و افتخار جدیدی برای سینمای ایران به ارمغان آورد.

اصغر آقا تابحال با فیلمهای « جدایی نادر از سیمین » ، « گذشته » و حالا « فروشنده » به لیست نهایی گلدن گلوب راه پیدا کرده که برای خودش یک روند عجیب و غریب است و حالا حالاها هم به نظر نمی رسه که کسی بتونه به گرد پاش هم برسه. اصلاً مثل اینکه براش شده یه اتفاق ساده که هرسال توی گلدن گلوب باشه و امیدواریم که « فروشنده » بتونه به لیست نهایی اسکار هم راه پیدا کنه.

از این رو، به دلیل آنچه که « افتخار آفرینی فیلمساز ایرانی در سطح اول سینمای جهان » می نامیم، لوح زرینی را به اصغر فرهادی تقدیم می کنیم که فیلمش به لیست نهایی گلدن گلوب راه پیدا کرد و این سمت کلی آدم رو به سکوت دعوت کرد که روبروی دوربین می نشستند و توی یک ساعت مانده به اعلام نتیجه ارسال نماینده سینمای ایران به اسکار میگفتند : « انتخاب فروشنده بدترین انتخاب هست و بقیه گزینه ها بهتر هستن! » حالا روبروی دوربین بشینید بگید گلدن گلوب جشنواره " دگرباش ها " و اینا هست!

 ci4425n230024

68466آقا توی هفته ای که گذشت یک برنامه اینترنتی مسعود فراستی رو آورده بود توی برنامه اش و استاد هم تا میتونست به سبک چاله میدونی پاسخ سوالات رو داد و آخرش هم گفت که اصلا هرکی وجودشو داره مقابل نقدهای من بایسته... هرکی خ... داره مقابله کنه با نقدهای من!

ما اینجا کاری به نقدهای فراستی و اینکه درست میگه یا نه نداریم اما دیگه رئیس لمپن بازی برای چی در میاری شما آخه! خیر سرتون شما یک اهل فرهنگ هستید که اتفاقاً نقد هم می نویسه و ادعای فرهنگی بودن داره. اینجور چاله میدونی صحبت کردن و بی ادبی کردن و گردن کلفتی کردن چیزی نیست که مشخصه فرهنگ باشه.

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « لاتی پر کردن توسط توسط مسعود فراستی » می نامیم، تمشک زرینی را به استاد تقدیم میکنیم که جدیدا لاتیش رو پر میکنن و هرجا می نشینه میگه شما نمیفهمی و جدیدا هم میگه شما خ... نداری روبروی من بنشینی! باور می کنید همچین جمله ای گفته باشه!؟

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید