cine3435355600013442

  68466در این هفته گزینه لوح بگیر نداشتیم و تصمیم گرفتیم همان چند تا تمشکی هفته را در صفحه « زرین های سینمایی » قرار دهیم.

در هفته ای که گذشت تهیه کننده فیلم « امپراطور جهنم » نامه ای منتشر کرد و گفت که هیئت انتخاب و مدیران جشنواره فجر فیلم من رو نمی فهمند و این سینما استراتژیک هست و چون در راستای اهداف هست و اینا، حتما باید داخل جشنواره باشه که خب نشده! اما این وسط یک نامه ای هم آقای امیرحسین شریفی منتشر کرد و یه سری مسائل رو به یادمون آورد که خودمون هم یادمون رفته بود و اون این بود که استاد محمد خزاعی خودش در زمانی که دبیر جشنواره مقاومت بود، کلی فیلم به قول معروف " استراتژیک " را رد کرده بود و اون زمان هم گوشش بدهکار اعتراض کسانی که فیلمهایشان حذف شده بود، نشد.

ما اینجا معتقدیم که هیچ فیلمی نباید توقیف بشه و یا از شرایط نامساوی برای اکران و حضور در جشنواره ها برخوردار باشه، اما الان در حالی جناب خزاعی چنان هیئت انتخاب را به ندانستن متهم می کند که گویی قبلاً چنین کاری را در زمان دبیری اش انجام نداده است! آقا خب امروز فیلم شما رو حذف کردند، دیروز هم شما فیلم یه بنده خدای دیگه رو حذف کردید، یه سال هم میاد که جفتتون فیلم یه بدبخت دیگه رو حذف می کنید! دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره.

از این رو، ما به دلیل آنچه که « فراموشی ابدی یک ذهن فراموشکار » می نامیم، تمشک زرینی را به جناب محمد خزاعی بابت نامه اش تقدیم می کنیم و امیدواریم همانطور که فرمودند، فیلم در زمان اکران عمومی مخاطبش را پیدا کند و ثابت کند اثر استراتژیکش توسط مردم پذیرفته خواهد شد. فقط قربون اون شکل ماهتون، یه شفاف سازی هم راجع به بودجه انجام بدید ممنون میشیم تا ببینیم در نهایت بعد از اکران باید بگیم اثر شکست خورده یا موفق شده.

68466دومین تمشک زرین هفته متعلق به صاحب امتیاز جناب خان یعنی آقای سعید سالارزهی می باشد که از زمان حذف جناب خان در « خندوانه » تا الان یک بند در حال پافشاری بر سر این مسئله است که جناب خان تکراری می شد و پول مهم نبود و این حرفها. اما اخیرا مشاهده شده که جناب خان بر روی یک عدد اتوبوس در حال تبلیغ یک شوینده است و همچین خیلی هم شیک و پولی و استاندارد است. این در حالی است که با عدم تمایل محمد بحرانی به صداپیشگی این عروسک، ظاهراً جناب خانی دیگر وجود خارجی نخواهد داشت!

ما اینجا معتقد نیستیم که از یک بِرند نباید پولسازی صورت بگیرد که اتفاقا همه جای دنیا آسمان به همین رنگ است. مشکل اینجاست که ما روراست نمی آییم بگیم که مشکل ما پول بوده و حالا یا طرف مقابل پول خوبی نداده یا ما پیشنهادمون بیشتر بوده و خلاصه آقا، عدم صداقت باعث میشه آدم عصبی بشه این وقت شبی! خب بیایید بگید مشکل مالی بوده تموم شد رفت دیگه! هی میگه تکراری نشه تکراری نشه! اعصاب نمیزارن واسه ادم به خدا!

از این رو، ما به دلیل آنچه که « ماست مالی کردن دلیل اصلی عدم همکاری » می نامیم، تمشک زرینی را اینبار به صاحب امتیاز عروسک جناب خان تقدیم می کنیم که کلی صحبت کرد که ارزش جناب خان بیشتر از این حرفهاست و بحث مالی در میان نبوده اما حالا همچین خوشگل، تصویر جناب خان را با شوینده عزیز زده روی اتوبوس تا به این ترتیب یه وقت خدای ناکرده فکر نکنیم بحث مالی در میان بوده!

 nintchdbp34533831443 e1484306090319

68466آقا در هفته ای که گذشت سریال « افسانه های محلی » از شبکه اسکای پخش شد و زمین و زمان رو بهم ریخت. دلیل سر و صدای این سریال هم اولاً نحوه به تصویر کشیدن خودِ جکسون و دوم گریم این شخصیت بود که رسما یک فاجعه بود و اصلا هیچ چیزش به آن بنده خدای بریکی نمی آمد! کسی یادش هست خدا بیامرز چه زمانی این شکلی بوده؟!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « گریم دورهمی مایکل جکسون در سریال افسانه های محلی » می نامیم، تمشک زرینی را اول به سازندگان بابت نحوه به تصویر کشیدن این شخصیت که باعث دیوانه شدن خانواده آن خدا بیامرز شد، و دوم به دلیل گریم و انتخاب بازیگر این نقش تقدیم می کنیم. حالا باز شما بیایید بگید گریم « ستایش » و « کیمیا » توی 20 سالگی و 70 سالگی هیچ فرقی نکرده و فقط یه قاب عینک گذاشتن روی چشمشون! بفرمائید، اینم از مایکل جکسونشون! سوالی که پیش میاد اینه که بین کیمیا و مایکل جکسون، Who's Bad?

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید