hamdi2o24deddfd2

Zarinدر هفته ای که گذشت خبر رسید که جناب مجتبی رجبی و سرکار خانم حدیث میرامینی به خوشی و سلامتی با یکدیگر عهد ازدواج بستند و رفتند سر خانه و زندگی شان. عروس خانم که بازیگر هستند و احتمالاً او را می شناسید و شازده داماد هم که پسرِ مدیر سابق شبکه یک سیما یعنی جناب آقای مجید رجبی می باشند.

ما هم اینجا به رسم ادب و هدیه و این حرفها، به دلیل آنچه که « کادوی عروسی » می نامیم، یک لوح زرین تر و تمیز را تقدیم این زوج جوان می کنیم تا لبخند زیبای شازده داماد همانطور که می بینید، تداوم داشته باشد.

 17 2 3 111243downl000141144

Zarinدر هفته ای که گذشت، کال پن بازیگر هندی الاصل هالیوودی یک توییتی از یک عدد نژاد پرست دریافت کرد با این مضمون که به آمریکا تعلق ندارد. آقای پن هم در جواب یک حساب برای پناهندگان سوری در توییترش منتشر کرد تا ملت کمک هاشون رو واریز کنند و ظاهرا حدود 800 هزار دلار هم جمع آوری شده.

این اتفاق باعث شد تا این هفته تصمیم بگیریم به آقای پن که بیشتر اونو با « هارولد و کومار » می شناسیم، یک لوح زرین تقدیم کنیم که توهین شنید اما سبب خیر شد و یه مبلغی هم جمع آوری کرد تا به پناهنده های سوری کمک کنه و به یه سری بفهمونه که نژاد پرستی مال آدمهای باشعور نیست.

از این رو، به دلیل آنچه که « کار خیر کردن بازیگر جماعت » می نامیم، لوح زرینی را به آقای پن تقدیم می کنیم و امیدواریم که همیشه سلامت باشند و کارشان هم خاری باشد در چشم دونالد خان ترامپ!

 13951117031821580990665434

 68466آقا اینبار یه چند تایی گزینه تمشک بگیر داشتیم که از خیر اهدای آنها بصورت جداگانه گذشتیم و گفتیم همه رو در یک پکیج به صاحبانشان تقدیم کنیم. این تمشک ها هم متعلق به سازندگان فیلم « قاتل اهلی » از مسعود کیمیایی گرفته تا منصور لشکر قوچانی و پولاد کیمیایی می باشد.

اخیرا « قاتل اهلی » را در جشنواره فیلم فجر نمایش دادند که در سالن سینما پس از واکنش خبرنگاران به صحنه های فیلم، آقا پولاد برگشته داد زده « زهرمار! » بعدش در نشست خبری هم مسعود خان کیمیایی منتقدانش رو تحقیر کرده و گفته شما چیزی حالیتون نیست. از اون طرف هم آقای قوچانی مدعی شده که همه کاره فیلم هست و باید کوتاه و بلند کنه فیلم رو، انگار که فیلم کارگردان نداره!

ما یه چندتایی تمشکل می بایست به همه این افراد بصورت جداگانه تقدیم می کردیم اما گفتیم اینبار تمشک ها رو پکیج کنیم و به دلیل آنچه که « آماتوریسم » می نامیم، تقدیم این عزیزان کنیم که هرکدامشان به سهم خودشان در ایجاد این حواشی دخیل هستند. خدا اکران عمومی فیلم را بخیر کند.

 1395111802574133229918113

68466در وضعیت عجیب جشنواره فیلم فجر امسال، همایون اسعدیان در نشست خبری فیلم « یک روز بخصوص » یک جمله ای گفت که همچین بدون سند بود ومحترمانه نبود.

همایون اسعدیان گفت که یکی از منتقدان برنامه تلویزیونی « هفت » که این روزها فیلمها رو نقد می کنه، یکبار در یک فرهنگسرایی آمده بود و یک هدیه ای گرفت تا از فیلم تعریف کند اما بعدها در مجله فیلم آن ثر را بی ارزش معرفی کرد.

این نوع صحبت کردن خیلی جالب و محترمانه نیست و سند و مدرکی هم برای آن وجود ندارد و آقای اسعدیان حتی حاضر نشد اسم طرف مقابل را ذکر کند و تنها به دادن نشانی بسنده کرد. اما همه متوجه شدند که منظور همایون اسعدیان ، امیر سعید قطبی زاده بود که سالهاست به عنوان منتقد فعالیت می کند. خود آقای قطبی زاده هم که کلی از این حرف عصبانی شده بود در برنامه هفت خواستار شفاف سازی شد.

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « پرت کردن حرفِ بی صاحب » می نامیم، تمشک زرینی را به جناب اسعدیان تقدیم می کنیم که عوض صحبت کردن درباره فیلمش، بند کرده روی یک داستانی که معلوم نیست واقعی هست ، نیست و اینکه اصلا چه ربطی به نشست داره! سری بعد احتمالا یکی میاد اونجا میشینه راجع به خواستگار مولوک خانم صحبت میکنه که یه بار بهشون جواب رد داده اما طرف پاشنه در ترکونده و...

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر" سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم!

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید