252038922445

 Zarinدر هفته ای که گذشت فیلم جدید عزیزمون آقا کریس نولان به نام « دانکرک » اکران شد و کلی نقدهای مثبت هم گرفت و بگی نگی، از حالا دندونش رو برای اسکار تیز کرده.

اما نکته جالب توجه این هست که این روزا یه صحبت هایی به گوش رسیده درباره شروع کمپین جوگیرانه ای که در آن خواسته شده به مارک ریلنس برای بازی در این فیلم اسکار اهدا کنند! اما قسمت جالب ماجرا اینجاست که خود ریلنس مصاحبه کرده و گفته : « جمع کنید این قرتی بازیا رو بابا! هی اسکار اسکار می کنن واسه ما ! من نه کار میخوام و نه اسکار و قرار نیست خودفروشی کنم بخاطر گرفتن این جایزه! »

ما هم اینجا همچین حالمون جا اومد از بزرگ منشی آقا ریلنس که کلاً کاری به کسی نداره و خیلی خونسرد راه خودش رو می ره. از این رو ، ما به دلیل آنچه که « جمع کنید قرتی بازیاتونو به روایت ریلنس » می نامیم، لوح زرینی را به ایشان تقدیم می کنیم و امیدواریم که همیشه روی صحنه تئاتر بدرخشه و خیلی هم به این سینمایی ها توجه نکنه که تا بوده همین بودن! پیشنهاد هم میکنیم امسال یه سر بیاد جشنواره فجر چون مثل خودش سینماگر زیاد داریم اینجا!

image 13960431541 oxidan968466 در هفته های گذشته حواشی زیادی پیرامون اکران فیلم « اکسیدان » شکل گرفت که حتی پای مجلس را هم به این موضوع باز کرد و تعدادی از نمایندگان خواستار توقف نمایش این فیلم و « مادر قلب اتمی » شدند.حالا که نزدیک دو هفته از صحبت های نمایندگان می گذرد، اخیراً سخنگوی محترم کمیسیون فرهنگی مجلس در یک اظهار نظر اعلام کرده اند که شخصاً اصلا فیلم « اکسیدان » را ندیده اند که بخواهند درباره آن اظهار نظر نمایند!

هیچی دیگه آقا همین! ما هم اینجا به دلیل آنچه که « فیلمِ ندیده و دهان سوخته » می نامیم، تمشک زرینی را به عزیزانی که خواستار توقیف فیلم ندیده شده اند تقدیم می کنیم و امیدواریم که روزی هم برسد که فیلمهای مجوز دار بدون مشکل اکران بشوند و هر تصمیم ثانویه هم مشخصاً پس از تماشای فیلم به عمل برسد.

 tatalo 122ee

 68466آقا در هفته ای که گذشت یک جشنی مراسمِ نمیدونم چی برگزار شد که در اون یه سری جایزه های عجیب اهدا کردند که همه جور عنوانی رو هم شامل می شد! از جمله این جوایز، جایزه برتر « فحش خوردن طرف ملسه! » و جایزه برتر « تلاش برای پیگیری بستن درب این و آن شرکت » بودند.

آقا نکنید این کارها رو آخه این چه وضعیه! یکی از کسانی هم که جایزه گرفته دیگه آب پاکی رو ریخته رو دستمون و رفته بالا ازش تقدیر شده و کاریکاتورشم تحویلش دادن! حالا بدبختی اینجاست که چند روز از این مراسم می گذره و حالا عزیز تقدیر شده مون توی صفحه اینستاگرامش همچنین خیلی تر و تمیز در حال نزاع با کلمات شنیع و زشت با بازیکنان تیم ملی و کلا مخالفاش هست! همچین مورد تقدیری داریم ما!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « تقدیرهای من درآوردی » می نامیم، تمشک زرینی را به عزیزانی تقدیم می کنیم که استاد ده را به مراسم دعوت کردند و کنار رئیس سابق صدا و سیما و نماینده مجلس و ... نشاندند تا یک دنیا ما را با انگشت نشان دهد.

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید