214048037874

Zarinدر روزهایی که هرچی گشتیم یه گزینه لوح بگیر پیدا کنیم اما نکردیم، یه خبری اومد که دیدیم ارزش لوح گرفته داره ( در فقدان مدعیان لوح! ) و آن مذاکره مجدد خندوانه ای ها و صاحب امتیاز جناب خان برای حضور مجدد این عروسک در فصل جدید این برنامه تلویزیونی بود.

به نظر میرسه که بالاخره تیم خندوانه و صاحب امتیاز جناب خان با هم کنار اومدن تا بشینن سر یه میز و دو دو تا چهارتا بکنن تا این عروسک را به برنامه برگردونن تا هم برنامه دوباره یه سری از محبوبیت های از دست رفته اش رو برگردونه هم این بنده های خدا که با حذف جناب خان از « خندوانه » نتونستن هیچ کار درست و حسابی باهاش بکنن به نون و نوایی برسن.

از این رو، ما به دلیل آنچه که « سر عقل آمدن خندوانه ای ها و جناب خانی ها » می نامیم، لوح زرینی را به دو طرف تقدیم می کنیم و امیدواریم که توافق هم انجام بدن که ما بتونیم این عروسک محبوب و بامزه که حقیقتاً در حال فراموش شدن هست رو دوباره ببینیم و همینطور محمد بحرانی عزیز رو.

 713257 696123

68466آقا اولین تمشک زرین هفته را بی برو برگرد به مهدی مظلومی تقدیم می کنیم که در این یکی دو سال اخیر در شبکه جم حسابی سرش شلوغ بوده و به عالم و آدم گیر می داد!

مظلومی در ماه های ابتدای حضورش در جم و ساخت سریال های ایرانی، گفته بود که هرکسی اینجا میاد به درد نخوره شبکه پول مفت نداره بهش بده باید کار کنه! جوگیری استاد اما حالا خوابیده و یه مصاحبه انجام داده و میگه مدیرای جم تجربه نداشتن و ناشیانه عمل کردن و میخوام برگردم ایران و این حرفها.

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « از فرش به زیر فرش رسیدن کارگردانی جمینیزه شده » می نامیم، تمشک زرینی را به استاد مظلومی تقدیم می کنیم که کلاً پرستیژ و احترام و این چیزها رو خیلی بهش اعتقاد نداشت و الانم که با شبکه به مشکل برخورده بهشون میگه آماتور و ... آقا چه کاریه خب کار کنید اما دیگه چیزی نگید که یه روز ما اینجا یقه شما رو بگیریم! مفت خوردن گفتنتون رو ما کجای دلمون بزاریم الان آخه!

 a284abe3c32facb1cbe7922u22les34

68466دومین تمشک زرین را به لوس بازیهای مهراب قاسم خانی تقدیم می کنیم که دیگه یه مقدار از خط اونورتر رفته و حقیقتاً خیلی هم جالب نیست.

قضیه اینجاست که سرکار خانم بهنوش بختیاری یک تبلیغات عجیب و آماتور بازی کردن که ضعیف بود و کسی شکی درش نداره اما از اونور مهراب قاسم خانی اومد گفت اینقدر از دیدن این تبلیغات خندیدم که کارم به بیمارستان کشید و بعدش هم عکس گذاشت که دارن بزرگوار رو می برن بیمارستان و...

بابا نکنید اینکارا رو زشته به خدا! ما اینجا گاهاً جمع میشیم دور هم میگیم و می خندیم و منم کلی تخم مرغ سمت اینا پرت میکنم که چرا ستون اضافه به من نمیدید تا تراوشات ذهن خلاقم رو بیشتر اشاعه بدم بعدشم اونا هر هر به من خندن! اما دیگه شما یه فرقی با من داشته باشید دیگه آخه خیر سرتون شماها رو کل کشور میشناسن! فردا میان شوخی دستی هم میکنن و کار میکشه به...

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « لوس بازی آدم مشهور مملکت » می نامیم، تمشک زرینی را به مهراب قاسم خانی تقدیم می کنیم که در این مورد خاص حقیقتاً لوس بازی درآورد!

 mohsen afshani7 e148

68466آقا در هفته گذشته محسن افشانی یه سوتی در اینستاگرام داد که ما آخرش نفهمیدیم چی بود و چی شد. فقط یه تصویری نباید منتشر می شد که شد و بعدش هم اگرچه خیلی زود حذف شد اما ملت ول کن نبودن و کلی نظر و اظهار نظر در فضای مجازی درباره تصویر فوق مطرح شد.

حالا اشتباه بوده یا هرچیزی رو کار نداریم ما، اما بعدش محسن افشانی اومد توی فضای مجازی و کلی داد و بیداد کرد که تهمت می زنید و آی من بی گناهم و اینا... اخیرا هم بزرگوار اومده توی فضای مجازی گفته که همه تون رو یه تنه حریفم! هیچکس نمیتونه به من چیزی بگه و رفتم شکایت کردم و این حرفها.

بهرحال ما اینجا به دلیل آنچه که « قاطی کردن بازیگر جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را تقدیم این بزرگوار می کنیم که به جای سکوت و بی خیال شدن این قضیه، مثل آن عزیز سوئیس رفته، شروع به حمله کرده و قشنگ تا دیروز اگه کسی نمی دونست جریان چیه الان دیگه کامل دستش اومده چه خبره! بهتر نبود به جای این حرفها خیلی ریلکس برخورد می کردید تا اینقدرقضیه الکی بزرگ نشه؟

 

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید