99186630 22ettyimages 845318000

Zarin آقا شب یلداتون گرامی باشه. زمانی که این مطلب میره رو صفحه اصلی سایت، شب یلداست و منم از طرف خودم و بر و بچه های مووی مگ شب یلدا رو بهتون تبریک عرض میکنیم و امیدواریم که دورهم باشید و اینترنت و وای فای ها رو هم خاموش مکنید و کنار خانواده دو دقیقه بشینید ببینید چطور آدمهایی هستند! میریم سراغ ستون زرین های این هفته.

در هفته ای که گذشت خبر رسید که جورج کلونی خانِ بازیگر، چند سال یک حرکت مایه داری انجام داده و برداشته رفقایی که بهش کمک کردن تا بشه " جورج کلونی " رو برای شام دعوت کرده منزل و نفری یک میلیون دلار داده بهشون داده و یک سال مالیات زندگیشونم پرداخت کرده و گفته برید خوش باشید واسه خودتون! کلونی در دلایل اهدای چنین مبلغ هنگفتی به این افراد گفته : « یه روز بهم حال دادید، الان بهتون حال میدم! »

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « چطوری بامرام؟! » می نامیم، لوح زرینی را به جورج کلونی تقدیم می کنیم و امیدواریم که همه مون یاد بگیریم مثل جورج کلونی باشیم و فلان چیزک که از پل گذشت، یادمون نره اصغر و اکبر کی بودن! مثل منِ بیچاره که دو تا بخش این سایت رو داشتم اما یکی رو بذل و بخشش کردم و آخرش این زرین رو فقط بهم دادن و الانم میدونم اگه زیاد حرف بزنم همینم ازم میگیرن ، بعدشم من باید با ذره بین بیفتم دنبالشون بگم : « چطوری بامرام؟! »

 http://moviemag.ir/images/pics/62/News/1/1/42/dormis2hian122.jpg

68466در هفته ای که گذشت خبر رسید که قرار هست بالاخره « عصبانی نیستم » اکران بشه. خبری که توی این چند سال چند بار مطرح شده بود اما هر بار به یک دلیلی به سرانجام نرسیده بود تا اینکه اینبار قضیه خیلی جدی شد و این فیلم می رفت که رنگ اکران رو به خودش ببینه که در دقایق آخر بازم نشد!

در چند روزی که خبر اکران فیلم مجوزدار « عصبانی نیستم! اعلام شد، گروه های زیادی تلاش کردن تا هرطور که شده از اکران این فیلم جلوگیری کنن و کار به جایی رسید که حتی در خبرها داشتیم امکان داره به کارگردان بگن خودش داوطلبانه انصراف بده تا قائله ختم به خیر بشه. اما کارگردان مصاحبه کرد و گفت که من انصراف نمیدم و میخوام فیلمم اکران بشه! در نهایت اما اومدن گفتن به دلیل نمی دونم تراکم اکران و این داستانها، فیلم اکران نمی شه.

ما هم اینجا یک تمشک زرین خوشگل به مسئولینی اهدا می کنیم که خیلی شیک و مجلسی به هر طریقی که هست جلوی اکران این فیلم مجوز دار که تمام مراحل قانونی رو برای ساخته شدن سپری کرده را می گیرند و دوست ندارند فیلم اکران بشه. انتظار میره که وزارت ارشاد خیلی سفت و محکم پشت این اثر بایسته و اکرانش کنه تا ثابت کنه که قانون و سند و مجوز شوخی بردار نیست و باید اثر قانونی اکران بشود.

 2511319373 e1513684463877

68466آقا در هفته ای که گذشت پل توماس خانِ اندرسون یک مصاحبه بامزه ای انجام داد که کلی بامزه بود اما علی رغم اینکه کلی صداقت در حرفهاش بود، نمی شد توی بخش تمشک زرین قرارش نداد.

بزرگوار در یک مصاحبه درباره نتفلیکس گفته من اکانت این شبکه رو ندارم و از اکانت یکی از بچه ها استفاده میکنم اما بازم این شبکه هیچی نداره! من اصلا نمیدونم اینا چطوری پول در میارن وقتی یکی مثل من پول اکانتشون رو نمیده و با یوزر و پسورد یکی دیگه میره داخلش!

ظاهراً پل توماس خانِ اندرسون خودی هست! یکم مصاحبه خودمانی تر بود و یه پیژامه بهش میدادن که بپوشه، بزرگوار احتمالا میگفت : « آره شما که غریبه نیستید، گاهی تورنت میزنم فیلما رو گیر میارم...البته بعضی مواقع مزخرف دانلود میشه و فیلم رو باز میکنم می بینم یارو داره هر هر به ما می خنده و میگه سرت شیره مالیدم و فایل رو اشتباهی نامگذاری کردم! »

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « شیطون بازی درآوردن پل توماس اندرسون » می نامیم، تمشک زرینی را به دلیل اینکه کار درست رو انجام نداده و یوزرنیم پسورد دیگران رو استفاده میکنه و میره تو سیستم، تقدیمش میکنیم و معتقدیم که فیلمساز جماعت باید الگوی دیگران باشه نه اینکه در وصف کِش رفتن یوزرنیم و این داستانا صحبت کنه. پل توماس رو یکم دیگه به حال خودش میزاشتیم برامون از لینک مستقیم و انکودِ گانول و این داستانا میگفت!

 o 444RA2332

68466آقا در هفته ای که گذشت سرکار خانم نیوشا ضیغمی مهمان یه برنامه بود. مجری محترم داشت با ایشون صحبت می کرد و یکدفعه ای زد جاده خاکی و صحبت درباره صدف طاهریان شد که خانم ضیغمی برآشفت و گفت : « من اینو اصلاً جزو دسته آدمهای هنرمند قرار نمیدم! اینقدر آدمها رو الکی بزرگ نکنیم اینهمه بی مغزها (!) رو الکی بزرگ نکنیم و.. »

خانم ضیغمی آخه این چه شکل از اظهار نظر هست! آدمهای بی مغز؟! آخه این اظهار نظرِ یک بازیگر مملکت درباره یک انسان دیگر هست!؟ اصلاً صحبت سر اینه که شما درباره فردی گفتگو می کنید که به هر دلیلی با او اختلاف سلیقه دارید، آیا نباید به واژه ها و جملات و کیفیت گفتارتان اهمیت دهید؟

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « بی ادبی بازیگر زن مملکت » می نامیم، تمشک زرینی را به سرکار خانم ضیغمی تقدیم می کنیم که خیلی مستقیم و بی پروا مقابل دوربین گفت فلانی بی مغز هست و الکی گنده اش نکنیم و اصلا در حد و اندازه ماها نیست که قاطی آدمها حسابش کنیم!

 image 13960929854 photo 2017 12 21 22 56 50

68466آخرین تمشک زرین هفته را هم تقدیم تلویزیون میکنیم که در آستانه شب یلدا اومد یک حرکت خیلی جذاب و غافلگیر کننده زد و تصمیم گرفت از ناصر ملک مطیعی به عنوان مهمان برنامه استفاده کنه اما همچین که اومدیم یکم غافلگیر بشیم، وسط برنامه یهو همه چیز قطع شد و گفتن که مشکل فنی بوده!

یه مقدار هم که گذشت فهمیدیم که دو تا برنامه مختلف بوده که تصمیم گرفته از اولین حضور ملک مطیعی در تلوزیون بهره ببرن و کلی تبلیغات کنند برای خودشون. یکی شون بزرگوار رو دعوت میکنه بعد اون یکی که میفهمه ، سریع بر میداره مهمان دزدی میکنه و میاره تو برنامه بعد این یکی میگه : « مگر از رو ... رد بشی! » بهرحال این وسط همه چیز قاراشمیش شد!

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « مهمان دعوت کردن با تم قاراشمیش » می نامیم، تمشک زرینی را به تمام کسانی که در این قضیه دخیل بودند تقدیم می کنیم و امیدواریم که سری بعد که از این حرکت های هیجان انگیز خواستن بزنن، یه مقدار هماهنگی بیشتری داشته باشن تا اینجوری به جای تحسین، انتقاد ملت رو به خودشون نبینند.

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید