317134721811233004

68466در هفته ای که گذشت جناب مایکل مور در یک گفتگو اعلام کردند که احتملا دختر رئیس جمهور آمریکا مورد کودک آزاری پدرش یعنی دونالد ترامپ قرار گرفته!

آقا تا دیروز که اون یکی میگفت میخواد مشت بزنه تو صورت ترامپ حالا دیگه اومدید طرف رو محکوم به آزار جنسی می کنید؟ جدا دیگه این عمل زشته و حالا کاری نداریم که سوژه شما کی هست و چی هست، وقتی که از کسی خوشتون نمیاد دلیلی نداره تهمت های عجیب و غریب بهش بزنید که خب!

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « زیاده روی در نفرت پراکنی » می نامیم، تمشک زرینی را به مایکل مور می دهیم که دیگه هرچی دم دستش بیاد نثار رئیس جمهور آمریکا میکنه و مهم هم نیست که حرفاش درست یا دروغ باشه، مهم اینه که بگه مخالف هست و هرکاری هم برای جلب توجهش انجام بده.

 990011741017006

 68466آقا این هفته یک تمشک هم برای علاقه مندان به سینما در آمریکا کنار گذاشتیم که ثابت کردن جو گیری فقط مربوط به ما ایرانی ها نمیشه و اون ور دنیا هم پیدا میشن آدمهایی که یکدفعه ای یه کار عجیب می کنند!

قضیه از این قراره که آقای شزل اومده یک فیلمی ساخته به نام « نخستین انسان » که درباره سفر استاد آرمسترانگ به کره ماه هست. اما توی فیلم صحنه کوبیدن پرچم آمریکا در ماه نیست و همین مسئله باعث شده ملت آمریکا دیوانه بشن و بریزن تو صفحه فیلم در سایت IMDB و نمره پائین به فیلم بدن که بعد از یه مدت هم مسئولین این سایت کلا نمره دهی رو موقتاً برای این فیلم تعلیق کردن!

ما هم اینجا به دلیل آنچه که « آمریکان جوگیر » می نامیم، تمشک زرینی را به این عزیزان تقدیم می کنیم که کارگردان بدبخت را هم مجبور کردن بیاد بگه که به ارزش های انسانی میخواسته پایبند باشه نه پیروزی سیاسی و این داستانها!

 1456065007

68466در هفته ای که گذشت یک مورد جاعل هم داشتیم که کارش این بود که به ملت پیام می داد و می گفت من فلان بازیگر مشهورم و صداشم ظاهرا شبیه یه بنده خدایی بوده، بعدشم اعتماد جلب می کرده و در نهایت دختر مردم رو فریب می داده و ازشون پول میگرفته و میگفته مشکل مالی داره!

یه زمانی بود که ملت می رفت تو باجه تلفن زنگ می زد خونه مردم فوت می کرد بعد قطع می کرد! یه نوع بیماری لاعلاج که بعدها نسلشون منقرض شدن و رفتن. اما این نسل پیام عاشقانه دهندگان ظاهرا هنوز منقرض نشدن و کماکان قربانی می گیرند! خانمهای عزیز، به هیچ فردی در فضای مجازی وقتی که میگه یه بازیگر معروفه اعتماد نکنید چراکه او بازیگر بیکار نیست که پاشه بیاد تو اینترنت لاو بترکونه که!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « کلاهبرداری با اسم بازیگر جماعت » می نامیم، تمشک زرینی را به این فرد کلاهبردار تقدیم می کنیم که ظاهرا کارش سکه بوده و چندین قربانی داشته! امیدواریم که آگاهی و آموزش در این زمینه بیشتر بشه تا نسل اینا هم مثل نسل اون فوت کن ها، منقرض بشه!

 96 06 c10 622245522211

68466 آخرین تمشک هفته را هم تقدیم سرکار خانم تهمینه میلانی می کنیم که با نمایشگاه برگزار کردنش برای خودش کلی داستان رقم زد!

ایشان در روزهای اخیر نمایشگاهی برگزار کرد که در آن نقاشی هایش برای عرضه به عموم در معرض نمایش قرار گرفت. اما خیلی زود کاشف بعمل آمد که این نقاشی ها کپی شده از آثار دیگران هست و کمی بعدتر ایشان در پاسخ به کسانی که نسبت به او اعتراض داشتند گفت که آنها فیک هستند و عده ای دیگر نیز از آمریکا خط می گیرند!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « شالام شوربا » می نامیم، تمشک زرینی را به سرکار خانم میلانی تقدیم می کنیم که این روزها حقیقتاً مشخص نیست چه می گوید! یکبار می گوید کارها ارجینال هست و بعدا می گوید شاید از کارت پستالی (!) یا جایی الهام گرفته باشد و آخرش هم ملت رو آویزون آمریکا می کنه!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید