ما یکی دو هفته با اجازه تون رفته بودیم مرخصی و خوشبختانه برگشتیم دیدیم برخلاف سنت گذشته، ستون ما رو به کسی ندادن و همه چیز فعلا دست خود ماست!

برای اینکه این چند هفته رو هم جبران کنیم مجبوریم این هفته تعداد تمشک ها و لوح ها رو افزایش بدیم. دو سه هفته نبودیم کلی سوژه داریم برای این هفته!

 skynews ben affleck re2331

Zarinاولین لوح زرین هفته رو به بن افلک تقدیم می کنیم که مرد و مردونه اومد گفت اقا من معتاد و بنگی ام و الان میخوام زندگی جدیدی رو شروع کنم و وسط موسسه ترک اعتیاد هستم. افلک که با کمک همسر سابقش که همون جنیفر خانم گارنر باشه، به موسسه ترک اعتیاد رفته و همه چیز رو هم علنی داره میگه تا بتونه از شر این معضل خلاص بشه و برگرده.

ما هم اینجا بابت جسارت بن افلک در اعلام اعتیادش و اینکه عزمش رو جزم کرده برای ترک اعتیاد، به دلیل آنچه که « بتمن بنگی به زندگی باز خواهد گشت » می نامیم، لوح زرینی را تقدیم این بازیگر و کارگردان می کنیم و امیدواریم که لحظه ترک کردنش چیزی شبیه لحظه ترک کردن اون بنده خدایی باشه که توی فیلم ایرج ملکی موسسه ترک اعتیاد بیرون میومد، دستاشو باز می کرد و میرفت سر خونه و زندگیش!

 ap19367077460622

Zarinدر هفته ای که گذشت یک مورد قلب خفن بزرگ هم داشتیم که مربوط میشه به جناب چو یون‌ فات ، بازیگر مشهور هنگ کنگی که همه مون اون رو با فیلم زیبای « ببر خفته ، اژدهای پنهان » به یاد میاریم. این بازیگر اعلام کرد که تمام ثروت 714 میلیون دلاری اش را صرف خیریه خواهد کرد و ترجیح می دهد زندگی ساده ای داشته باشد و مثل باقی مردم زندگی کند.

ما اینجا از شنیدن این خبر کلی حیرت کردیم و یه نگاه هم به دور اطرافمون انداختیم و دیدیم که اینجا بابت 5000 تومان بچه ها یقه رو میگیرن و همدیگه رو کتک می زنن! هرچقدر هم به بابک گفتم که بخشی از حقوق این ماهتو با من تقسیم کن نه بیشتر، یه نگاهی بهم انداخت که نمونه اش رو فقط از آرنولد شوارتزنگر در « ترمیناتور 2 » دیده بودم!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « آدم حسابی در ابعاد بالا » می نامیم ، لوح زرینی را به آقای چو یون فات تقدیم می کنیم و امیدواریم کمی از بزرگ اندیشی و ساده زیستی ایشان به ما هم سرایت کنه که صبح تا شب واسه چندرقاز پول اینقدر توی سر و کله هم نزنیم!

 Robert Pattinson dirty hair cv7300

68466در هفته ای که گذشت یک مورد کثافت کاری داشتیم که جناب آقای رابرت پتینسون آن را اعلام فرمودند.

استاد در توضیح این مورد که چرا همیشه بوی گند ازشون به مشام می رسه گفتند که بخاطر برنامه فشرده کاری حمام نمیروند و این خیلی هم بد نیست چون هواداران دختر خودش زمانی که میخوان مثل کَنه به آدم بچسبن این بو رو حس می کنن و فرار می کنند!

ما اینجا به دلیل آنچه که : « کپک می زنم، از من دور شو! » می نامیم، تمشک زرینی را به استاد رابرت پتینسون با این منطق افلاطونی اش تقدیم می کنیم و امیدواریم این مسئله را متوجه شوند که نیم ساعت دوش حداقل قبل از خواب چیز خیلی بدی نیست و ربطی هم به برنامه فشرده کاری نداره. والا هرچقدر فشرده باشی بدتر از ما نیستی که صبح زود از خواب پا میشیم تا آخرش شب صد تا کار میکنیم شب که میاییم خونه می فهمیم 50 درصد فقیرتر از دیروز شدیم که! فشرده ندیدی تو بنده خدا!

 920x92022

68466در هفته ای که گذشت سرانجام خانم بینگ بینگ، بازیگر مشهور و مایه دار چینی که مدتی معلوم نبود کجا هستن و حتی گمانه زنی ها درباره دزدیدنش مطرح شده بود، رویت شدند و مشخص شد که ایشان قایم شده بوده تا وضعیت مالیات و مشکلاتی که در این خصوص داشته رو حل و فصل کنه که ظاهراً زورش نرسیده و یه مالیات و جریمه بزرگتر براش پیچیدن که اگه خیلی طبیعی مالیاتش رو پرداخت میکرد مجبور نبود مبلغ بیشتری رو پرداخت کنه. جالب اینجاست که خانم بینگ بینگ بعد از جریمه و اینا آمده و گفته که دم شما گرم که من رو جریمه کردید، از دولت چین هم تشکر میکنم که حواسش به همه چیز هست و مالیات هم میگیره. اگرم بیشتره بگید بپردازم؟ شوخی ندارم جدی میگم؟ کارت به کارت کنم یا چک بدم؟!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « بچه زرنگ چینی » می نامیم، تمشک زرینی را به سرکار خانم بینگ بینگ تقدیم می کنیم که آمد هرطور که شده مالیات را بپیچد اما یقه اش را گرفتند و حالا مجبور هست مبلغ بسیار بیشتری از مالیاتی که پرداخت نکرده را تحویل دولت چین دهد. اینجور که ما متوجه شدیم در چین بندی وجود نداره که افرادی که هنرمند هستند از پرداخت مالیات معاف باشند. این چیزا مال ماس فقط!

 09440 04 23 50 03

68466در هفته ای که گذشت یک مورد بامزه هم داشتیم و اون این بود که یک بنده خدایی به اسم « گلوکز » اومد و در سایت IMDB یک لیستی برای خودش درست کرد و هرکسی که دوست داشت رو به عنوان خوشتیپ ترین بازیگر تاریخ سینما گذاشت داخل لیست و مثل هزاران لیست دیگه تو این سایت منتشر کرد. تا اینجای قضیه عادی هست و مشکلی دیده نمی شه اما نکته بامزه اش اینجا بود که خبرگزاری های ایرانی اومدن و گفتن که IMDB لیست زده و محمدرضا گلزار رو در رده خوشتیپ ترین های تاریخ سینما قرار داده. خود استاد هم در پیجش این خبر رو اعلام کرد و همکاراش در برنامه « برنده باش » هم یک کیک با طرح IMDB براش تهیه کردن و کلی قربون صدقه اش رفتن و تبریک گفتن!

بعدشم که این مسئله علنی و حقیقت مشخص شد، محمدرضا گلزار در صفحه شخصی اش متنی منتشر کرد که خلاصه اش این بود که من نیاز به توجه ندارم و شماها چرا اینقدر قاطی هستید و از موفقیت هموطن تون خوشحال نمیشید و این داستانا. هرچقدر هم که متن رو خوندیم جایی اشاره نشده بود که من اشتباه کردم و لیست رسمی نبوده و یه بنده خدایی برای خودش منتشر کرده بوده و من به اشتباه این لیست رو اعلام کردم.

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « ما خوشتیپ های تاریخ سینما رو کجا می برید؟ » می نامیم، تمشک زرینی را به محمدرضا گلزار و تمام بر و بچه هایی که قاطی این جریان شدن و اشاره نکردن که اشتباه کردن تقدیم می کنیم و امیدواریم که یک عزیزی هم بزودی بره و یه لیست رو داخل IMDB بسازه با عنوان « چطور به تو گیر ندادن ترین های تاریخ سینما » و اونجا ببینم جورج کلونی یا اسپیلبرگ میتونن حریف استاد بشن یا نه! بعدشم همینو میریم میگیم خود IMDB داده و برای اون یکی استاد هم کیک می بریم.

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید